1. Videoseminář obsahuje sestavení daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2014 včetně vyplnění přehledu o příjmech a výdajích pro správu sociálního zabezpečení a pro zdravotní pojišťovnu. Chcete si udělat vlastní daňové přiznání, aniž byste museli trávit čas hledáním na internetu, co a jak vyplnit? Ukážeme si, jak a kdy uplatnit odčitatelné položky ze základu daně a slevy na dani. Uvidíte, že na konci videosemináře pro vás nebude vyplnění daňového přiznání žádný problém. Vše si ukážeme na dvou reálných příkladech.

    Příklad č. 2

    Ve druhém příkladu vyplníme daňové přiznání pana Kaňovského, který je v pracovním poměru jako zaměstnanec a zároveň pronájímá byt. U pronájmu se nejedná o podnikání dle paragrafu 7 zákona o daních z příjmů, a tak si kvůli tomu nemusí zakládat živnost a příjem tak nepodléhá odvodu pojistného na sociální a zdravotní pojištění. Má však povinnost podat daňové přiznání. Pravidelně si platí životní pojištění a uplatňuje slevu na manželku a daňové zvýhodnění na dítě.

    # vimeo.com/112794193 Uploaded 22 Plays 0 Comments

Dan z prijmu fyzickych osob - ukazka prikladu 2

videoseminar.cz

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.