1. # vimeo.com/37333130 Uploaded 11.4K Plays 0 Comments
 2. Máme za sebou historicky úplně první živé vysílání Fler TV. Vzhledem k naší probíhající soutěži jsme ho napoprvé zaměřili inspiračně na téma recyklace a našimi hosty byli Zuzu.pipi, Lorijana a Charivari home. A pokud jste náš "live" nestihli, můžete ho právě teď sledovat ze záznamu. Pohodlně se usaďte, příštích 45 minut se od obrazovky nebudete chtít hnout... :-))

  # vimeo.com/67195326 Uploaded 4,266 Plays 0 Comments
 3. (Záznam vysílání.) Podruhé jsme živě vysílali a podruhé jsme vás tak lákali na krásné věci z Fleru. Tématem nového dílu vysílání naší Fler TV byla letní móda a trendy. Před kamerami jste včera večer mohli vidět akari, youngprimitive a dado design. A stejně jako minule - pokud jste "live" pořad nestihli, můžete ho právě teď a tady vidět ze záznamu.

  # vimeo.com/69083570 Uploaded 5,350 Plays 0 Comments
 4. Nechtěla, aby její jméno - Martina Nevařilová - znělo coby značka negativně. A tak jej pro tento účel změnila na záležitost v jádru chutnou a snad všemi oblíbenou - navařit. A lahůdky z pletáže, kterou najdete i na Fleru pod autorskou značkou NAVARILA-DESIGN, vás budou stoprocentně svádět k ochutnání! :-)

  # vimeo.com/75653458 Uploaded 2,738 Plays 0 Comments
 5. Šikovná Martina se moc neřídí tím, co frčí - a možná i právě pro své originální modely je na Fleru velmi úspěšná. Lvice, pro kterou je důležitý relax, rodina a jehlice s klubky prvotřídní vlny, vystupuje na Fleru pod značkou fashionmartina a také ona pootevřela dveře do své dílny naší kameře... (fler.cz/fashionmartina)

  # vimeo.com/118817218 Uploaded 3,713 Plays 0 Comments

sissy

Sissy Denisa Punčochářová

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.