1. Přednáška z Library Marketing Tuesday 2012.
    Jak se myšlenky skrývají za symboly a slovy, barvami a tvary? Jak obléct prázdno? A má cenu se vůbec oblékat? Pojďme se podívat kde se myšlenky berou; proč se šňoří a nakrucují, stydíce se za svou odpudivou nahotu. Ukážeme si co a k čemu je design. Proč vzniká za nejasných okolností, z nejrůznějších pohnutek a mlhavým účinkem.

    Adam Hrubý určitě něco je. Většinou rozvážný, pohodlný, tvůrčí, zvědavý a skromný nádiva. Designer, kreativec, internaut a tlustá, ale slepá větev vědeckotechnické evoluce. Živí se svým vkusem. Miluje věci, ve kterých se zrcadlí hloubka myšlenek a mění paradigmata; momenty pohnutí a souznění; patos sarkasmu a mýtus autenticity. Nesnáší floskule a prázdné fráze; retroanachronismy, aspoňněcoismy a ~ismy obecně; úzkoprsost; přeceňovanost dvojtečky a podceňovanost středníku. Rád rekontextualizuje. Nejtrapněji mu je, když o sobě musí psát ve třetí osobě v zoufalé snaze o objektivitu.

    # vimeo.com/49001209 Uploaded 2,776 Plays 0 Comments

Grafika

Tomáš Kraus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.