1. Hoşdere pimapenin cam balkon sistemlerinin tüketicinin kullanımına sunulması projelendirme, imalat ve montaj aşaması olarak ayrılabilir. Cam balkon ölçü ve projelendirme aşaması sistemin yol haritasının çizildiği aşamadır. Bu işi gerçekleştirecek personelin işinde tecrübeli olması, teknik ekipmanlarını kusursuzca kullanması ve tüketicinin isteklerini anlayabilme ve teknik olabilirliğini değerlendirme yeteneğine sahip olması gerekmektedir.
  İmalat aşaması cam balkon sisteminin üretilme aşamasıdır. Proje aşamasından gelen veriler neticesinde sistem cam, kasa-kanat imalatları gerçekleşir. Sistem kurulum aşamasına hazır hale getirilir.
  Cam balkon sisteminin uygulanacak mekâna monte edilmesi aşaması son aşamadır. Bu aşamanın özenli ve dikkatli çalışmayla gerçekleşmesi, mevcut mekanın koşullarına sistemin adaptasyonunun uygulanması sistemin sorunsuzca ve uzun ömürlü kullanılabilmesini sağlar.

  Sizde cam balkon yaptırmak istiyor iseniz. Sitemizi ziyaret edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

  http://www.hosderepimapen.com/tr/cam-balkon-uygulama-ve-montaji.html

  HOŞDERE PİMAPEN
  Adres: Hoşdere Caddesi 118/D Y.Ayrancı / ANKARA
  Telefon: +90 312 427 64 22
  Telefon: +90 312 427 64 24
  Faks: +90 312 427 64 23

  Uploaded 1 Play 0 Comments
 2. Hoşdere Pimapenin önerdiği First Glass Slider Model,bu seriler pencere ve kapı olarak değişik ebatlarda ve çeşitli kombinasyonlarda uygulanabilir. Kullanıldığı mekânlarda ferah görüş imkânı sağlar. Yatay eksende çalışması, mekânlarda yer kayıplarını en aza indirerek yeni kullanım alanları yaratır.
  8 mm ve 10 mm temperli cam kullanılır. Bu nedenle rüzgar yüküne ve darbelere karşı dayanımı yüksektir. Zorlandığında veya darbe aldığında kırılsa bile ufak parçalara ayrıldığından tehlike oluşturmaz.

  Cam panellerin yükünü altta yer alan 4 adet tekerlek sistemi taşır.

  Cam-profil bağlantısı altta özel yapıştırıcı ile yapılmaktadır.

  Alüminyum profiller; eloksal, beyaz ve kahverengi olmak üzere 3 renktir.

  Sistemde altta ve üstte iki sıra fırça conta kullanılmaktadır. Ayrıca kanat alt ve üst yüzeyleri ile alt ve üst raylar arasında oluşan boşlukları kapatmak için de ara sızdırmazlık parçaları kullanılmaktadır.

  Sizde mekânınızda yer kayıplarını en aza indirmek istiyorsanız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  http://www.hosderepimapen.com/tr/first-glass-slIder-model.html

  HOŞDERE PİMAPEN

  Adres: Hoşdere Caddesi 118/D Y.Ayrancı / ANKARA
  Telefon: +90 312 427 64 22
  Telefon: +90 312 427 64 24
  Faks: +90 312 427 64 23

  Uploaded 1 Play 0 Comments
 3. Hoşdere pimapenin ısıcam çözümü ile evinizin ısısını korumanın yani sıra, güneş ışınlarını da dilediğiniz ölçüde kontrol edebilirsiniz.
  Standart çift camlara göre; ısı kaybını %50 azaltarak kışın yakıt, güneş ısısı girişini %40 azaltarak da yazın klima masraflarından tasarruf etmenizi sağlar

  Hoşdere pimapenin ısıcam çözümü ile ısı ve güneş kontrolü sağlarken ışıktan ödün vermez.

  Pencere önlerinin kışın soğuk, yazın ise sıcak olmasını önler.

  Cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları, standart çift cama göre geciktirir.

  Standart çift camlara kıyasla Hoşdere pimapenin ısıcam çözümleri için yapacağınız ek harcama, yakıt ve klima masraflarından sağlayacağınız tasarruf ile size 1 bilemediniz 2 yılda geri dönecektir.

  http://www.hosderepimapen.com/

  Uploaded 0 Plays 0 Comments
 4. Hoşdere pimapenin önerdiği ısıcam sinerji; Trakya Cam'ın ısı kontrol (Low-E) kaplamalı camı TRC Ecotherm kullanılarak üretilen yalıtım camı ünitesinin markasıdır.Renksiz düz cama en yakın görüntüdedir. Gün ışığını engellemez.
  Isıcam sinerji ısınma giderlerinde büyük ölçüde tasarruf sağlayan ısı cam sinerji; bünyesindeki düşük yayılımlı Low-E ısı kontrol kaplaması sayesinde kısa dalga güneş enerjisinin büyük bir bölümünü içeri geçirir, bu arada güneş ışınlarını soğurarak gün boyu ısınan eşyalar ile radyatör ve insan vücudu gibi kaynaklardan yayımlanan uzun dalga ışınım (radyasyon) enerjisinin büyük bir bölümünün de pencerelerden kaçışını engeller. Evinizin az güneş alan bölümleri için ideal bir cam uygulamasıdır.

  Sizde eğer ısıcam sinerjinin faydalardan yararlanmak istiyor iseniz sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz

  http://www.hosderepimapen.com/tr/Isic...

  Uploaded 0 Plays 0 Comments
 5. Hoşdere pimapenin önerdiği ısıcam konfor ile evinizin ısısını korumanın yanı sıra, güneş ışınlarını da dilediğiniz ölçüde kontrol edebilirsiniz.
  Standart çift camlara göre; ısı kaybını %50 azaltarak kışın yakıt, güneş ısısı girişini %40 azaltarak da
  yazın klima masraflarından tasarruf etmenizi sağlar.
  Hoşdere pimapenin önerdiği ısıcam konfor, ısı ve güneş kontrolü sağlarken ışıktan ödün vermez. Pencere önlerinin kışın soğuk, yazın ise sıcak olmasını önler. Cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları, standart çift cama göre geciktirir. Standart çift camlara kıyasla Isıcam Konfor için yapacağınız ek harcama, yakıt ve klima masraflarından sağlayacağınız tasarruf ile size 1-2 yılda geri döner.
  Sizde eğer ısıcam konforun faydalardan yararlanmak istiyor iseniz sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  http://www.hosderepimapen.com/tr/Isicam-konfor.html

  HOŞDERE PİMAPEN
  Adres: Hoşdere Caddesi 118/D Y.Ayrancı / ANKARA
  Telefon: +90 312 427 64 22
  Telefon: +90 312 427 64 24
  Faks: +90 312 427 64 23

  Uploaded 0 Plays 0 Comments

Hoşdere Pimapen

Hoşdere Pimapen

2002 yılında kurulan şirketimiz sektörün en yüksek teknolojik uygulamalarıyla bu günlere gelmiştir.Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz,işcilikteki yüksek kalitemiz,sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuzla hizmetinizdeyiz.süresine…


+ More

2002 yılında kurulan şirketimiz sektörün en yüksek teknolojik uygulamalarıyla bu günlere gelmiştir.Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz,işcilikteki yüksek kalitemiz,sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuzla hizmetinizdeyiz.süresine bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin tercih sebebidir.

Neden HOŞDERE PİMAPEN derseniz;

Eğitimli yetişmiş ve tecrübeli personeliyle kalıcı başarılar elde etmek,hedef oluşturmak,müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşmak,etkili ve kalıcı hizmet sunmak amaç ve gayesi ile çalışmaktayız.

Neden HOŞDERE PİMAPEN derseniz;

Birinci sınıf olan pimapen malzemesini aynı titizlikle projelendirilip evinizde uygulaması aynı kalitede yapılır.kendi montajlarını kendi maaşlı seçkin ekibi ile yapar.proje imalat ve montaj garantisini daima verebilir.

Plastik pencerede temsil ettiğimiz marka olan pimapen ile özdeşleşerek sektörde en başarılı uygulayıcı olarak örnek oluşturmak,Türkiyede HOŞDERE

PİMAPEN isminin kalite anlayışı ile beraber anılmasını sağlamak bize onur ve gurur veriyor.

Sizlerle beraber yolumuza devam ediyoruz….

http://www.hosderepimapen.com

HOŞDERE PİMAPEN
Adres: Hoşdere Caddesi 118/D Y.Ayrancı / ANKARA
Telefon: +90 312 427 64 22
Telefon: +90 312 427 64 24
Faks: +90 312 427 64 23

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.