1. Biliyoruz Yazıyorsunuz
  Bir Hisseli Harikalar Fabrikası projesi olan Urban5, 2006 yılında dönemin internet alışkanlıklarına tepki olarak doğmuş ve 2012 yılına kadar yayın hayatına devam etmişti. Kapattığımız günden bu yana halen bi internet fenomeni olarak bilinen Urban5, bizleri de “internetin yaramaz çocukları” olarak hafızalara kazımıştı.

  Bir hevesle 2015 yılı başlarında yeniden hayata geçirmeyi düşündüğümüz projeyi yayına almasak da adeta geçmiş yıllarımıza saygı duruşunda bulunmuş olduk. Aylık tematik içeriklerle şekilleneceğini hayal ettiğimiz Urban5‘te, sosyal fonksiyonlar ve e-ticaret ile birleştirdik. Böylece kullanıcı içerikleri ile şekillenen interaktif bir dergi geliştirdik.

  İlk sayımızın kapağında yayınlanmak üzere editorial video çekimleri yaptık. Prodüksiyon ekibimizle, İki gün boyunca İlker Aksungar’ın evinde, Radio Fg, The Hall ve Taksim sokaklarında gerçekleştirdiğimiz çekimler bizler için de unutulmaz birer hatıra oldu.

  hisseliharikalar.com/works/urban5-mag-0

  # vimeo.com/60072565 Uploaded 318 Plays 0 Comments
 2. # vimeo.com/122810307 Uploaded 63 Plays 0 Comments

Urban5

Hisseli Harikalar Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.