1. Bebek Şenliği'nde Mazda ile beraberdik.
  Mazda MX5 aracının tanıtımı için Bebek Şenliği'nin gerçekleştiği Bebek Parkı'nda Greenbox Stüdyo kurulumu gerçekleştirdik.

  Greenbox Stüdyo ile katılımcılar hem aracı sürücü koltuğunda deneyimleme fırsatını yakaladılar, hem de onlarca fon arasından dilediklerini seçerek Mazda MX5 ile dünya turuna çıktılar!

  Biz de tüm bunları fotoğraflayarak katılımcılara hediye ettik.

  hisseliharikalar.com/works/mazda-mx-5-bebek-senligi

  # vimeo.com/121449152 Uploaded 402 Plays 0 Comments
 2. Aşk için yollara düştük.

  Cornetto için Greenbox PhotoBooth ürününü kullanarak eğlenceli bir saha etkinliğine imza attık.

  Roadshow kapsamında Ankara, Eskişehir, Konya, Bursa, Antalya, Kocaeli ve İstanbul’da toplam 12 etkinlikte “Cornetto’nun Reklam Yıldızı Sen Ol” sloganıyla 448 adet reklam filmi çektik.

  Cornetto Türkiye'nin Youtube kanalı ve Facebook sayfasında paylaştığımız videolar ilk haftasında 50.000'in üzerinde kişi tarafından izlendi.

  Roadshow boyunca İstanbul’da Marmara Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Sound Garden müzik festivaline, Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Sokak Festivaline, Ankara’da Hacettepe Üniversitesi’nde, Bursa’da Uludağ Üniversitesi’nde, Antalya’da Akdeniz Üniversitesi’nde, Konya’da Selçuk Üniversitesi’nde ve Kocaeli’de Kocaeli Üniversitesi bahar şenliklerine katıldık.

  hisseliharikalar.com/works/cornetto-love

  # vimeo.com/41792156 Uploaded 1,616 Plays 0 Comments

GreenBox Stüdyo

Hisseli Harikalar Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.