1. Volejbal.Trenink s Tomášem, mladší a starší žákyně. Rozdílná průprava.

  # vimeo.com/155685302 Uploaded 22 Plays 0 Comments
 2. Soustředění 2015, YMCA Soběšín

  # vimeo.com/138381669 Uploaded 9 Plays 0 Comments
 3. Rádi se s Vámi podělíme o další úspěch kunického minivolejbalu, na turnaj jsme dorazili se čtyřmi červenými a dvěma modrými družstvy.

  Za Kunice nastoupilo 7 modrých minivolebalistek: Hanďa, Nelča, Hanička, Debí, Deny, Niki a Kája. Ve své skupině skončily třetí a čtvrté. V souboji třetích a čtvrtých družstev z jednotlivých skupin zahrály velmi dobře, navíc modrý turnaj byl i kvalitně obsazen. O první čtyři místa svedla souboj tři kladenská družstva + vítězné holky z Příbrami, mimochodem loňské vítězky KP v červeném minivolejbale. Zajímavost, obě naše modrá družstva můžou hrát modrý “mini” ještě příští sezoně, tak za rok v modrém snad budeme sbírat medaile stejně jako letos v červeném.

  Za obrovskou senzaci lze považovat, doslova megaúspěch našich čtyř červených družstev.

  Hrálo se ve čtyřech skupinách a naše týmy byly nasazeny do každé skupiny. Tři naše družstva skupinu vyhrála a chybělo málo a byly tam všechna čtyři. Nakonec úžasný výkon a neskutečné zlepšení předvedly naše nejmladší volejbalistky a senzačně získaly čtvrté místo hráčky: Eliška, Kristýna a Anička. Šárka s Áďou hrály také velmi dobře a v boji o stříbro prohrály s Brandýsem o jediný míč, ačkoliv celý zápas vedly. Jejich bronzová medaile mohla tak být doslova stříbrná.

  # vimeo.com/123822465 Uploaded 10 Plays 0 Comments
 4. # vimeo.com/123824387 Uploaded 1 Play 0 Comments

Kunice

TJ Kunice Volejbal

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.