1. Marta un Gustavs tiekas ar vietējiem, kuri nelielā ostas pilsētiņā izveidojuši karalisku kinofestivālu. Māris Latgales pusē atklāj kā ar zābaku var nobremzēt vilcienu. Māra meklē romantiku dažādiem mītiem un stereotipiem apveltītajā Bolderājā, bet Pauls dodas sausām kājām uz Sv. Meinarda salu.

  # vimeo.com/138814240 Uploaded 4,782 Plays 0 Comments
 2. Gustavs ar Martu dodas ceļojumā pa Lubāna ezera dažādiem laikiem. Dace gluži kā Robins Huds darina loku mežā. Māra tumsu kliedē spožā teatrālā piedzīvojumā – dodoties gājienā pa Zolitūdi ar mikrorajona tīņiem, bet Pauls testē Igaunijas pierobežu.

  # vimeo.com/139566483 Uploaded 6,155 Plays 0 Comments
 3. Pirmajā rudens sezonas raidījumā Marta ar Gustavu dodas tieši iekšā bišu stropā, lai uz savas ādas izbaudītu bišu zumēšanas meditatīvo iedarbību. Dace viesojas pie darītājiem Raunas pusē, lai klātienē iepazītos, kā top siers ar brīnumzālīti un atklātu mazpazīstamas ķiploku izmantošanas receptes. Māra dodas naksnīgā ekspedīcijā uz Rīgas mežiem, lai ielūkotos tieši acīs zvēriem, kuri ienākuši pilsētā, bet Pauls izdomā jaunus pārbaudījumus Latvijas tūrisma infrastruktūrai.

  # vimeo.com/138191095 Uploaded 6,644 Plays 0 Comments
 4. Raidījums TE! atgriežas LTV1 ēterā katru ceturtdienu plkst. 21:15 jau no 3.septembra!

  Pirmajā rudens sezonas raidījumā Marta ar Gustavu dosies tieši iekšā bišu stropā, lai uz savas ādas izbaudītu bišu zumēšanas meditatīvo iedarbību. Dace viesosies pie darītājiem Raunas pusē, lai klātienē iepazītos, kā top siers ar brīnumzālīti un atklātu mazpazīstamas ķiploku izmantošanas receptes. Māra dosies naksnīgā ekspedīcijā uz Rīgas mežiem, lai ielūkotos tieši acīs zvēriem, kuri ienākuši pilsētā, bet Pauls izdomās jaunus pārbaudījumus Latvijas tūrisma infrastruktūrai.

  «TE!» veido VFS Films, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni, Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un veicinātu Latvijas apceļošanu visās gada sezonās. Raidījuma sadarbības partneri ir Galerija Centrs, Volvo, Rīgas Viļņi, žurnāls „Ir”, DELFI un radio SWH.

  # vimeo.com/136925590 Uploaded 3,294 Plays 0 Comments
 5. Timrots dodas Zemgales izpētē. Gustavs ar Martu Kangaru kalnos klausās neparastu mūzikas instrumentu skaņās un atbalsīs, savieno tās ar elektroniskiem impulsiem un rada unikālu skaņu izrādi, bet Māra noskaidro, kas ir robots un kādām īpašībām tam jāpiemīt.

  # vimeo.com/123889361 Uploaded 4,152 Plays 0 Comments

TE!

VFS FILMS PRO

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.