1. Urodziny, imieniny, walentynki, rocznica ślubu... Często zadajemy sobie pytanie, co kupić bliskiej osobie, jeśli chcemy, by prezent był wielką niespodzianką i niezwykłym zaskoczeniem?

  Mamy gotowe rozwiązanie!

  Proponujemy zakup vouchera upominkowego o określonej wartości, którego można wykorzystać w naszym obiekcie Astoria Romantica na różne sposoby. Jednym z nich może być uroczysty posiłek przygotowany na określoną okazję. Do tego posłuży Państwu nasza restauracja. W Swarzędzu, mieszczącym się nieopodal Poznania, jest kilkanaście obiektów restauracyjnych, ale my możemy poszczycić się wybornością i różnorodnością potraw przygotowanych przez niezawodnych kucharzy. astoria-romantica.pl

  # vimeo.com/135705698 Uploaded 35 Plays 0 Comments
 2. Nic tak nie działa na kobietę jak nuta romantyzmu połączona z elementem zaskoczenia. Nawet, jeśli partnerka nie przyznaje się do swej romantycznej, kobiecej natury, skrycie marzy o tym, by partner zaskoczył ją w dniu zaręczyn, w rocznicę ślubu lub w inną ważną datę dla ich związku.

  Wariant INajlepszym sposobem na taki wspaniały wieczór we dwoje będzie romantyczna kolacja przy świecach w luksusowej restauracji lub w pokoju przybranym płatkami róż, połączona z noclegiem. Nasza oferta "Romantyczny Weekend" to propozycja dla zakochanych par, które chcą przeżyć wspólnie kilka romantycznych chwil. Pokój i Stolik w Sali Restauracyjnej udekorowane specjalnie na randkę we dwoje, muzyka na zamówienie i specjalne menu nie jest już niczym wyjątkowym u restauratorów.

  # vimeo.com/135702191 Uploaded 7 Plays 0 Comments
 3. Chrzest, komunia, urodziny, imieniny - każdy z nas miał okazję bywać na tego typu imprezach. Gdy jesteśmy organizatorami takich imprez, często towarzyszy nam stres. Mamy świadomość, jaki ogrom pracy trzeba włożyć w organizację takiego przyjęcia, ażeby wszystko przebiegło po naszej myśli. zdjecia przyjecie okolicznosciowe 1Jeśli chcesz w spokoju przeżyć takie przyjęcia, chcesz pobyć ze swoimi gośćmi i mieć dla nich czas na rozmowę, serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu Astoria - Romantica, zlokalizowanego w Swarzędzu, w niedalekiej odległości od Poznania. Pracownicy naszego Hotelu służą radą i pomocą w przygotowaniu i organizacji przyjęcia, ale przede wszystkim profesjonalnie zdjecia przyjecie okolicznosciowe wykonują swoją pracę. Zapewniamy, że każde przyjęcie organizowane jest z najwyższą starannością i traktowane jest indywidualnie. Cechuje nas dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Do Państwa dyspozycji mamy 2 oddzielone od siebie sale restauracyjne, dzięki którym możemy zapewnić naszym gościom komfort psychiczny w przyjemnym klimacie. Więcej na http://astoria-romantica.pl
  Przed hotelem znajduje się wyposażony w ławki i stoliki ogródek, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza. Ponadto, gościom przyjezdnym mamy do zaoferowania noclegi w przystępnych cenach. Astoria Romantica posiada łącznie 18 pokoi, które są przytulne i schludne. Kucharze naszego Hotelu dokładają wszelkich starań, ażeby przygotowane menu było zróżnicowane, by móc zaspokoić każde, nawet najbardziej wybredne, podniebienie.

  # vimeo.com/123536036 Uploaded 3 Plays 0 Comments

Astoria Romantica - Hotel i Restauracja w Swarzędzu

Astoria Bed & Breakfast

Zapraszamy do odkrycia nowego obiektu w Swarzędzu Astoria Romantica. W Astorii Romantica zatrzymujemy czas... Lubimy rzeczy piękne w swojej prostocie , odkrywamy tradycję na nowo, sprawdzone przez pokolenia smaki nabierają nowoczesnego i świeżego charakteru.…


+ More

Zapraszamy do odkrycia nowego obiektu w Swarzędzu Astoria Romantica. W Astorii Romantica zatrzymujemy czas... Lubimy rzeczy piękne w swojej prostocie , odkrywamy tradycję na nowo, sprawdzone przez pokolenia smaki nabierają nowoczesnego i świeżego charakteru. Astoria Romantica jest miejscem, w którym możecie Państwo spędzić cudowne chwile w gronie przyjaciół i rodziny.
,,Zatrzymaj Się i Posmakuj Tych Chwil ''

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.