1. Montaz Stolicky tvar 211B

    # vimeo.com/133049363 Uploaded 2 Plays 1 Comment
  2. Moderné detské izby ponúkajú výber z mnohých štýlov a farieb, ktoré vykúzlia ten pravý detský svet. Medzi najobľúbenejšie farby detskej izby patrí u detí žltá, zelená, ružová a modrá farba.
    Vaše dieťa bude bezpečne spávať v kvalitných drevených postieľkach, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie normy bezpečnosti. Ku postieľkam ponúkame rôzne skrinky, komody či prebaľovacie pulty, ktoré Vám uľahčia starostlivosť o dieťa, ktoré majú dostatok úložného priestoru na odkladanie svojho oblečenia, knižiek, hračiek či svojich výtvorov.
    S našimi detskými sektormi hravo zariadite celú detskú izbu, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších. V ponuke je nábytok v prírodných odtieňoch či veselých farebných kombináciách. V kategórii jednolôžkový a váľandy ponúkame kvalitné detské drevené postele, detské postele s úložným priestorom či štýlové kovové postele. Pre viaceré deti sú najlepším riešením poschodové postele, ktoré šikovne ušetria priestor.

    # vimeo.com/133067462 Uploaded 5 Plays 1 Comment

Nábytok

Robert Jozefik

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.