1. Op 4 juni 2016 zijn Sjon en Valentina getrouwd in het prachtige Orta San Giulio in Italie. Ze hadden mij uitgenodigd om hun prachtige trouwerij op film vast te leggen. Voor mij was het een absolute snoepwinkel. Alsof je midden in een filmset staat. HEERLIJK!

    Check hun verhaal in deze schitterende wedding film.

    Fotograaf: Capture Love (Lucas van Twillert) - capturelove.nl
    Wedding Planner: Trouwen Italie (Inge Peters Rit) - trouwenitalie.nl
    BABS: Tintelend Trouwen (Marielle Bouw) - tintelendtrouwen.nl
    Visagie en haar: Korte Mette - zaadel.nl/korte-mette-kapper

    # vimeo.com/173097073 Uploaded
  2. Date: 22-4-2016
    Location: Landgoed De Salentein Nijkerk
    Photographer: ARV & MAYK
    BABS: Marielle Bouw

    janpersoon.com

    # vimeo.com/163987464 Uploaded
  3. Om 2016 mooi van start te gaan mocht ik met een aantal partners van Trouwlala een styled shoot filmen. Het thema van deze styled shoot is 'Cherry Romance'. Deze film geeft een impressie van de shoot

    Meer info: Trouwlala.nl

    Fotografie: Masha Bakker Matijevic Photography | mashabakker.com
    Videografie: Jan Persoon Videografie | janpersoon.com
    Bloemen: Mon Fleuri | monfleuri.nl
    Taarten: Saakje Bakmeisje | bakmeisje.nl
    Visagie en haar: Fleur Pieterse Beauty Care | fleurpieterse.nl
    Styling: Ohlala Weddings ohlala ohlala-weddings.nl
    Trouwpak: Rietbergh maatpakken & trouwpakken rietbergh-trouwpakken.nl
    Trouwjurk: Arnhems Meisje / Assepoester Feestkleding | arnhemsmeisje.nl / assepoesterfeestkleding.nl
    Trouwkaarten: Ik Blijf Je Trouw | ikblijfjetrouw.nl
    Sieraden: Atelier-12hoven | atelier-12hoven.nl
    Props: L' Atelier Magnifique by Mippies | ateliermagnifique.com
    Modellen: Diana en Thomas

    Muziek: Sevennotes - Abstract Piano (licensed through Audiojungle)

    janpersoon.com

    # vimeo.com/152422825 Uploaded
  4. Bas en Miranda Bons zijn op 28 mei 2014 getrouwd! Ter ere van hun huwelijk is dit filmpje door 7 vrienden gemaakt. Met dank aan alle lieve Amersfoorters die aan dit filmpje hebben meegewerkt!

    janpersoon.com

    Locaties in Amersfoort: De Hof, Lieve Vrouwekerkhof, Groenmarkt, Koppelpoort.

    # vimeo.com/96618234 Uploaded
  5. Een Clipmontage van de prachtige bruiloft van Mark en Rebecca Petersen.
    Zie vimeo.com/janpersoon/markenrebecca2 voor de Same Day Edit.

    Muziek: Zangeres Ott - Een mooi moment (melodie Une belle histoire)
    zangeresott.nl

    janpersoon.com

    # vimeo.com/98136600 Uploaded

Wedding

Jan Persoon PRO

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.