1. FaceLab to innowacyjne urządzenie stosowane do kompleksowej pielęgnacji twarzy w tym delikatnych okolic oczu oraz ust. W tym celu wykorzystywana jest kombinacja czterech technologii zawartych w jednym urządzeniu, które skumulowane przynoszą spektakularne rezultaty. FaceLab łączy w sobie piling wodny, falę radiową, światło podczerwone IR oraz ultradźwięki. Urządzenie posiada unikalną głowicę, która emituje fale radiowe, przystosowaną do najbardziej wrażliwych partii twarzy. Tak zaawansowana technologia umożliwia kompleksowe podejście do problemu pacjenta, dając możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego zabiegu i przynosząc tym samym spektakularne rezultaty pielęgnacyjne.

  FaceLab zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Prix de Beaute, przyznawanych przez prestiżowy magazyn Cosmopolitan. Nagroda przeznaczona jest dla najlepszego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Prix de Beaute przyznawana jest w branży kosmetycznej od lat, głównie na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Polski.

  # vimeo.com/144163880 Uploaded 3 Plays 0 Comments
 2. Najnowocześniejszy i jedyny w Polsce laser Gemini, który dzięki zastosowaniu 2 długości fali umożliwia usuwanie naczyń zarówno czerwonych jak i niebieskich położonych na różnej głębokości. Laser umożliwia również przeprowadzanie bardzo skutecznych zabiegów fotodmładzania oraz rewitalizacji skóry, redukuje zmiany pigmentacyjne i posłoneczne, oraz aktywne zmiany trądzikowe.

  # vimeo.com/144167575 Uploaded 5 Plays 0 Comments
 3. Innowacyjność zabiegu przy użyciu tego urządzenia polega na tym, że wykorzystywana jest siła działania fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości. Siła oddziaływania Liposhock niweluje cellulit i miejscową otyłość nawet w najtrudniejszych partiach ciała.

  # vimeo.com/144167576 Uploaded 6 Plays 0 Comments
 4. Felieton o likwidacji tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzenia Ultra Shape. Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii. Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/2

  # vimeo.com/144167578 Uploaded 10 Plays 0 Comments
 5. Mosaic eCO2 PLUS - najnowszy frakcyjny system laserowy w ofercie Wrocławskiej Kliniki Ars Estetica. Najskuteczniejsza, radykalna i bezpieczna terapia wszelkich blizn, zmian potrądzikowych, wiotkości skóry i zmarszczek. Jeden z pierwszych systemów frakcyjnych CO2 w Polsce. System eCO2 jest dedykowany dla pacjentów, którzy oczekują znacznej poprawy już po pierwszym zabiegu z jednoczesnym minimalnym okresem gojenia i wyłączenia z codziennej aktywności.

  # vimeo.com/144167581 Uploaded 42 Plays 0 Comments

Zabiegi Estetyczne Ars Estetica

Ars Estetica

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.