1. Laserowe operacje żylaków metodą EVLT zastępują klasyczny zabieg chirurgiczny (stripping). Leczeniu może poddać się każdy pacjent, u którego występuje stwierdzona niewydolność żyły odpiszczelowej i/lub odstrzałkowej. Sam zabieg trwa około godziny i jest bezbolesny. Nasz ośrodek posiada nejnowocześniejszy laser endoluminalny o długości fali świetlnej 980nm. Jest to pierwszy laser tego typu w Polsce.Nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego i nie pozostawia na skórze blizn. Pacjent opuszczą szpital w dniu zabiegu i może powrócić do normalnej aktywności następnego dnia. W porównianiu do metody tradycyjnej wiąże się ze znacznie mniejszym ryzykiem powikłań. Dolegliwości bólowe po zabiegu nie są duże i nie zakłócają normalnego życia. Skuteczność procedury przewyższa klasyczny zabieg operacyjny i sięga według różnych źródeł naukowych 98%.

    Laserowe operacje żylaków kończyn dolnych (ang. EVLT - EndoVenous Laser Treatment) zastosowano po raz pierwszy w USA . Od tego czasu obserwuje się coraz większą popularność tej metody.

    # vimeo.com/144167579 Uploaded 169 Plays 0 Comments
  2. # vimeo.com/144171611 Uploaded 46 Plays 0 Comments

Leczenie żylaków Ars Medica

Ars Estetica

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.