1. FaceLab to innowacyjne urządzenie stosowane do kompleksowej pielęgnacji twarzy w tym delikatnych okolic oczu oraz ust. W tym celu wykorzystywana jest kombinacja czterech technologii zawartych w jednym urządzeniu, które skumulowane przynoszą spektakularne rezultaty. FaceLab łączy w sobie piling wodny, falę radiową, światło podczerwone IR oraz ultradźwięki. Urządzenie posiada unikalną głowicę, która emituje fale radiowe, przystosowaną do najbardziej wrażliwych partii twarzy. Tak zaawansowana technologia umożliwia kompleksowe podejście do problemu pacjenta, dając możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego zabiegu i przynosząc tym samym spektakularne rezultaty pielęgnacyjne.

  FaceLab zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Prix de Beaute, przyznawanych przez prestiżowy magazyn Cosmopolitan. Nagroda przeznaczona jest dla najlepszego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Prix de Beaute przyznawana jest w branży kosmetycznej od lat, głównie na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Polski.

  # vimeo.com/144163880 Uploaded 3 Plays 0 Comments
 2. Najnowocześniejszy i jedyny w Polsce laser Gemini, który dzięki zastosowaniu 2 długości fali umożliwia usuwanie naczyń zarówno czerwonych jak i niebieskich położonych na różnej głębokości. Laser umożliwia również przeprowadzanie bardzo skutecznych zabiegów fotodmładzania oraz rewitalizacji skóry, redukuje zmiany pigmentacyjne i posłoneczne, oraz aktywne zmiany trądzikowe.

  # vimeo.com/144167575 Uploaded 3 Plays 0 Comments
 3. Innowacyjność zabiegu przy użyciu tego urządzenia polega na tym, że wykorzystywana jest siła działania fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości. Siła oddziaływania Liposhock niweluje cellulit i miejscową otyłość nawet w najtrudniejszych partiach ciała.

  # vimeo.com/144167576 Uploaded 6 Plays 0 Comments
 4. Felieton o likwidacji tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzenia Ultra Shape. Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii. Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/2

  # vimeo.com/144167578 Uploaded 10 Plays 0 Comments
 5. Maximus TriLipo to obecnie jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń dostępnych na rynku medycyny estetycznej. Przeznaczone jest do nieinwazyjnych zabiegów poprawy stanu skóry, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Fenomen urządzenia polega na jego kompleksowości, połączenie technologii -- TriLipo RF oraz TriLipo DMA pozwala jednocześnie wpływać na naskórek, skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz mięśnie, dzięki czemu jest jedynym takim urządzeniem w Polsce. Co więcej, zaopatrzony jest w trzy głowice, co znacznie ułatwia pracę na różnych partiach ciała, a tym samym umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało, jak i problematyczne okolice twarzy. Efekty są natychmiastowe i długotrwałe.

  # vimeo.com/144167583 Uploaded 1 Play 0 Comments

Ars Estetica zabiegi estetyczne 2

Ars Estetica

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.