1. Na ulicach w Avoriaz spotykane są jedynie sanie i narciarze, którzy już spod drzwi swojego hotelu, mogą wyruszać na stoki. Imponującą atrakcją jest również to, że Goście Avoriaz mogą przejść z Francji do Szwajcarii, ponieważ stacja mieści się na centralnej drodze łączącej dwa państwa. Początkujący narciarze odnajdą się na terenach Portes du Soleil. Z kolei snowboardziści mogą skorzystać ze specjalnie wyznaczonej dla nich trasy.

  Wycieczki na rakietach śnieżnych, przejażdżki saniami, psie zaprzęgi, kursy narciarstwa, sztuczne lodowisko to kolejne urozmaicenia stacji. Natomiast po wyczerpujących śnieżnych przygodach, warto wypocząć w łaźni, rozegrać rundę na torze kręgielni, zjeść ciepły posiłek w jednej z lokalnych restauracji lub napić się grzanego piwa w barze. Wyjątkowy sezon w Avoriaz zaczyna się już 11 grudnia 2015 i potrwa do 24 kwietnia 2016.  Sprawdzone rezydencje Francuskiej stacji narciarskiej - Avoriaz ,znajdziesz na: http://www.wakacje-we-francji.pl/alpy-francuskie-avoriaz

  # vimeo.com/145612015 Uploaded 2 Plays 0 Comments
 2. Wybierając się do Courchevel znajdziesz się w samym centrum największego na świecie, powiązanego ze sobą obszaru narciarskiego Trzech Dolin w Alpach Francuskich.
  Mimo to już w samym Courchevel jest 92 zjazdów, które pozwolą na zróżnicowany tydzień narciarski. Ich stopień trudności jest bardzo zróżnicowany i nie będzie błędem stwierdzenie, że stanowią one raj zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy we Francji!

  Dużym atutem jest fakt, że Courchevel dzieli się na trzy dzielnice. Wobec tego, jeżeli wybierasz się z rodziną i dziećmi na śnieżne przygody do ów francuskiej stacji narciarskiej, najlepszym rozwiązaniem będzie Courchevel 1550. Natomiast, jeśli jest to wypad z przyjaciółmi, proponujemy Courchevel 1650, ponieważ jest idealnym miejscem dla młodych z racji na wyjątkowo zróżnicowany apres-ski (dyskoteki, bary, kino, spa i dużo więcej). Na odpowiednio ekskluzywne i drogie noclegi, restauracje czy bary polecamy Courchevel 1850. To tu spotyka się międzynarodowa śmietanka towarzystwa ze świata polityki, mediów i sportu.

Warto wspomnieć, że akurat ta francuska stacja narciarska w Alpach otrzymała miano największej szkoły narciarskiej w Europie. Do Waszej dyspozycji jest tutaj aż 500 nauczycieli narciarskich!

  Podsumowując: stacja narciarska Courchevel we Francji spełnia oczekiwania wszystkich Gości. Począwszy od grup lubiących dobrą zabawę, a skończywszy na miłośnikach nart o wygórowanych wymaganiach.

  Zapoznaj się z naszymi ofertami wraz ze sprawdzonymi rezydencjami na: http://www.wakacje-we-francji.pl/alpy-francuskie-courchevel

  # vimeo.com/145612937 Uploaded 13 Plays 0 Comments
 3. La Tania należy do terenu narciarskiego w alpejskich Trzech Dolinach. Jest francuską stacją o wysokości 1400m, tworzącą raj dla młodego pokolenia narciarskiego. Znajduje się pomiędzy Courchevel a Méribel w samym środku lasu jodłowego. Jest całkowicie pozbawiona ruchu ulicznego i oferuje między innymi duży, bezpieczny deptak, na którym dzieci mogą bezpiecznie poruszać się. Ponad to w stacji narciarskiej La Tania utworzono liczne tereny właśnie z myślą o dzieciach. Jednym z nich jest stok Troika, zachęcający młode pokolenie do bezpłatnego zapoznania się ze śniegiem i nartami. Dla fanów jazdy na sankach istnieje też wiele tras zjazdowych. Dodatkowo we francuskiej stacji dostępne jest narciarskie przedszkole (od 3roku życia).

Szukanie skarbów, psie zaprzęgi czy też piesze wędrówki to dopiero przedsmak wszystkich alpejskich atrakcji. Natomiast dorosłych zachęcamy do relaksu w formie zakupów, wypadu do kina lub koncertu, a wieczorem, mając chwile dla siebie istnieje możliwość skorzystania z wielu pubów, barów i restauracji różnego kalibru.

  

Zarezerwuj noclegi TYLKO w sprawdzonych apartamentach lub hotelach na: http://www.wakacje-we-francji.pl/alpy-francuskie-la-tania

  # vimeo.com/145615324 Uploaded 2 Plays 0 Comments
 4. Les Menuries (1850m) – kolejna perełka wyjątkowych Trzech Dolin we Francji. Stacja narciarska prezentująca wyjątkowo nasłoneczniony teren wraz z 53 wyciągami, 120km stoków o zróżnicowanym stopniu trudności, 28km trasą dla biegaczy narciarskich, która rozpoczyna się w Saint Martin oraz trasami do jazdy na rowach górskich po śniegu. Les Menuires oferuje również wycieczki na rakietach śnieżnych, przejażdżki psimi zaprzęgami Huskies, tor dla skuterów śnieżnych czy też lot motolotnią.
  A po całym dniu spędzonym na śniegu w Les Menuires znajdziemy również duże Centrum Wellness oferujące w formie relaksu spa, aquaclub, basen oraz strefę sportu i rozrywki. Ponad to u stóp stoków znajdziemy kuszące galerie handlowe, 2 sale kinowe, wyśmienite restauracje, a także klimatyczne bary i dyskoteki.

  Otwarcie sezonu już 5 grudnia! Sprawdź aktualne oferty, sprawdzonych rezydencji na:http://www.wakacje-we-francji.pl/les-menuires-wczasy-narciarskie-2014-2015

  # vimeo.com/145616391 Uploaded 5 Plays 0 Comments
 5. Meribel znajduje się w samym sercu Trech Dolin, pomiędzy Courchevel i Val Thorens. Świeże powietrze, piękny krajobraz i niesamowite atrakcję, sprawią, że pobyt tutaj pozwoli nabrać od groma sił i dobrego samopoczucia, by z nową energią wrócić do swojej codzienności.

  Stara francuska osada Meribel z wiejskimi domostwami i górskimi schroniskami znajduje się na wysokości 1400 m n.p.m., natomiast leżąca powyżej Meribel Mottaret ma charakter typowo sportowy i obrazuje nieco bardziej współczesną architekturę, jednak nieodbiegającą od harmonii z otoczeniem.

  Początkujący narciarze odnajdą się na stokach Altiportu i Rond Point. Wytrawni powinni odwiedzić trasy schodzące ze szytów St. Martin do Meribel. Jednak większość terenów francuskiej stacji zadowoli wszystkich narciarzy o średnich umiejętnościach.
  Sporty, jakie można uprawiać w alpejskim Meribel poza narciarstwem to: hokej, wspinaczka po zamarzniętych wodospadach, spacery na rakietach śnieżnych, ski touring, wycieczki skuterem śnieżnym, heliskiing czy też paragliding.

  Dzięki ośrodkom, które wyspecjalizowały się w organizowaniu wypoczynku dla rodzin z dziećmi, stacja narciarska Meribel dysponuje oznaczeniem „Famille Plus”, przyznanym przez Ski Club France. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z fachowej opieki dla dzieci,. Dostępne są instruktaże narciarskie dla najmłodszych, a także usługi miejscowych żłobków czy przedszkoli.

  Na terenie francuskiej stacji narciarskiej znajduje się dużo barów i klubów, dlatego też życie nocne jest tu dość aktywne. Meribel jest idealnym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi jak i grup młodzieżowych.

  Sprawdzone rezydencje na: http://www.wakacje-we-francji.pl/alpy-francuskie-meribel ZAPRASZAMY!

  # vimeo.com/145617311 Uploaded 10 Plays 0 Comments

Alpy Francuskie

Wakacje-we-Francji

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.