RK Aluminium

  1. Produkujemy komfortowe, a zarazem ekskluzywne drzwi wejściowe o wysokiej izolacji termicznej. Troszczymy się o klimat i środowisko, czyniąc postępy w dziedzinie produkcji drzwi energooszczędnych. Ciągle poszukujemy nowoczesnych rozwiązań. Chcemy oferować produkt bezkonkurencyjny ze względu na swoją wysoką jakość, a zarazem produkt o nieograniczonych możliwościach projektowych. Naszą ambicją jest też być pionierem na rynku nowoczesnych i ekskluzywnych drzwi z aluminium.

    # vimeo.com/146115428 Uploaded 70 Plays 0 Comments

RK Aluminium

Rk Aluminium

RK Aluminium to producent ekskluzywnych drzwi zewnętrznych z aluminium. Firma obecna jest na rynku europejskim, a obecnie stawia pierwsze kroki także za oceanem (Kanada, USA). Wysoka jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo i szerokie możliwości konstrukcyjne…


+ More

RK Aluminium to producent ekskluzywnych drzwi zewnętrznych z aluminium. Firma obecna jest na rynku europejskim, a obecnie stawia pierwsze kroki także za oceanem (Kanada, USA). Wysoka jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo i szerokie możliwości konstrukcyjne dopasowane do indywidualnych oczekiwań każdego klienta sprawiają, że drzwi mark RK Aluminium stanowią wyjątkową wizytówkę domu.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.