1. kla.tv/7664

  Labvakar, manas dāmas un kungi! Sīrijas konfliktā iezīmējas pārsteidzošs pavērsiens. Pēc Izraēlas mediju ziņām, Krievija uzsāk ofensīvu pret “Islama valsti”, saīsinājumā “IV”, kas jau ir iekarojusi plašas Sīrijas un Irākas daļas. Sākumā Krievija nepiedalījās nekādās attiecīgās militārās operācijās. Bet tagad Krievija it kā Sīrijas pilsētas Damaskas tuvumā jau esot ierīkojusi militāro bāzi, no kuras tās gaisa spēki varot uzbrukt islamiskajai milicijai. Izraēlas avīze “Ynet” (inet) raksta, ka bez militārajiem padomniekiem un vairākiem tūkstošiem zaldātu tur tiekot novietotas arī dažādu tipu kara lidmašīnas.
  Kāds varētu būt pamats šādai Krievijas izturēšanās izmaiņai?
  No Krievijas redzesviedokļa ASV vadītā koalīcija ar Saūda Arābiju un Turciju varētu izskatīties nespējīga atspiest atpakaļ “IV”. Tādēļ te rodas jautājumi: vai tiešām šī koalīcija ir nespējīga efektīvi apkarot “IV”? Vai varbūt tā to nemaz negrib?
  Šai vietā mēs atceramies 2003. gada Irākas karu:
  laika posmā no 21. marta līdz 1. maijam Irāka tika militāri sakauta un tālaika prezidents Sadams Huseins tika gāzts – tātad – tikai 41 dienas laikā jeb knapi 6 nedēļās, un lieta bija nokārtota! Un tas laikā, kad Irāka skaitījās labi apbruņota valsts, kura ar saviem masu iznīcināšanas ieročiem it kā varētu apdraudēt visu Tuvo Austrumu reģionu un, jā, pat visu pasauli!
  Zinot to, ir grūti iztēloties, ka ASV kara mašinērija patiešām nebūtu spējīga atspiest atpakaļ “IV” miliciju – acīmredzot, tā to nemaz negrib!
  Taču, kādēļ tieši tagad Putins iejaucas Tuvo Austrumu konfliktā?
  Tradicionāli Krievija un Sīrija ir tuvas sabiedrotās kā saimnieciskā, tā arī militārā līmenī. Sīrijas ostai Tartus ir liela stratēģiskā nozīme Krievijas interesēs, jo tā ir vienīgā Krievijas Vidusjūras osta. “IV” vienībām virzoties tālāk šīs militārās ostas virzienā, Krievijai, ja tā vēl turpinātu vilcināties, varētu draudēt šī svarīgā jūrniecības atbalsta punkta zaudēšana. Pie tam, tad uz spēles būtu arī Krievijas palīglīdzekļu un ieroču piegādes, bez kurām Asada valdība nekad nebūtu varējusi tik ilgi noturēties. Ar savu iejaukšanos šajā laikā pie tam Putins arī uzrāda ASV nespēju, respektīvi, bezdarbību , un tādā veidā atklāj ASV patiesos motīvus, un tie ir: Asads ir jādabū prom un vienalga, kas viņu nogādā pie malas. Atbilstoši šim motīvam, ASV prezidents Obama izteicās sekojoši: “Vienīgais ceļš cīņā pret “Islama Valsti” ir jaunas, visaptverošas valdības izveidošana bez Asada, kas kalpotu visiem sīriešiem”.
  Šādas stratēģijas – tātad Asada malā nogādāšanas – sekas, noteikti, būtu visa Tuvo Austrumu reģiona destabilizācija, tā sakot, “otrā Lībija”. Caur Lībijas valsts vadoņa Gaddafi novākšanu un tam sekojošo Ziemeļāfrikas destabilizāciju, kopš 2011. gada tika izraisīts vislielākais bēgļu vilnis vispār kopš 2. Pasaules kara. Pilnīgs politisko struktūru sabrukums Sīrijā nenovēršami radīs jaunu bēgļu viļņu veidā nokrišņus pār visu Eiropu un vēl vairāk pārslogos Eiropas valstis sociāli, ekonomiski un politiski.
  Krievijas prezidents Putins par to izteicās sekojoši: “Eiropa akli seko Amerikas norādījumiem un tagad nes šo smago nastu.”
  Citiem vārdiem tas nozīmē: ASV ar savu Tuvo Austrumu politiku ir izraisījusi bēgļu krīzi Eiropā un tā ir atbildīga par to. ASV nav ieinteresēta efektīvi apkarot “IV”, jo citādi tā nebūtu varējusi kļūt tik militāri stipra vai jau sen būtu novākta. Bet daudz drīzāk ASV savās interesēs padziļina pilnīgo Tuvo Austrumu reģiona un Eiropas kontinenta destabilizāciju. Tā soli pa solim tuvojas ASV globālistu mērķis – beigās visas šīs Zemes valstis pakļaut savai absolūtai kontrolei.
  Te nu atkal kļūst skaidrāks, ka Sīrijas konfliktā runa nav tikai par vienu reģionālu degpunktu. Tajā pašā laikā Krievija, kā globālās ASV dominances pretspēlētāja, redz sevi izaicinātu - vai nu konfrontācijā ar Ukrainu, vai tā sauktajā Sīrijas pilsoņu karā.

  von: rh./mh.
  Quellen/Links:
  - info.kopp-verlag.de/hintergruende/geostrategie/thierry-meyssan/russische-streitkraefte-in-syrien-aktiv.html
  - deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/09/01/blamage-fuer-obama-russland-greift-in-syrien-ein/
  - focus.de/politik/ausland/konflikte-putin-schmiedet-plaene-fuer-buendnis-gegen-islamischen-staat_id_4923921.html
  - focus.de/politik/ausland/krise-in-der-arabischen-welt/usa-koennten-an-einfluss-verlieren-wie-kremlchef-putin-us-praesident-obama-im-arabischen-raum-blamieren-will_id_4924956.html
  -

  # vimeo.com/154738556 Uploaded 10 Plays 0 Comments
 2. kla.tv/7303

  Kad Vācijas pilsoņiem pienāks piespiedu aizņēmuma laiks?
  Ļoti cienījamās dāmas un kungi, ar šo jautājumu es jūs sveicinu šodien Kla-tv.
  Vācijas Finanšu ministrijā tiek sagatavoti konkrēti plāni piespiedu aizņēmumam ikvienam mūsu zemes pilsonim.
  Piespiedu aizņēmuma summai būs jāietver 10% no īpašumiem. Kā tam būs jānotiek? Kam pieder privāts dzīvoklis, māja vai lauksaimniecības ražotne, tam būs jānodod (vispirms) 10% no tā vērtības. Kam tādas naudas nebūs, tas saņems to no bankas un vienu hipotēku uz saviem nekustamajiem īpašumiem. Tieši tā esot vērtības nosargājošā drošība pretstatā tukšajiem, acīmredzami bankrotējušo valstu atmaksāšanas, solījumiem. Šis pasākums skars arī īrniekus, jo izmaksas par aizņēmumu un hipotēkām, visticamākais, tiks pārceltas uz īrniekiem.
  Starp citu, no nodibinātajām partijām neviens negrib pret to protesēt, jo no kaut kurienes taču “čungurs” (vāciski – “ogle”) daudzajām “glābšanas paketēm” taču ir jādabū! Kā teica jau Ādams Smits, klasiskās nacionālekonomikas dibinātājs? –
  “Pastāv divi ceļi, kā uzvarēt un paverdzināt kādu tautu. Viens ir caur zobenu un otrs – caur iedzīšanu parādos!”

  von: bl
  Quellen/Links:
  - nachgerichtet.is/2015/08/heimlich-eine-zwangs-anleihe-fuer-brd-buerger-geplant.html
  -

  # vimeo.com/151819147 Uploaded 3 Plays 0 Comments
 3. kla.tv/7304

  Šodienas tēma ir šķietami svētais karš pret badu.
  Rokfellera fonds radīja tā saucamo “Zaļo revolūciju” ar oficiālu mērķi, audzējot augus ar augstu ražas spēju, atrisināt pasaules bada problēmu. Taču šīs “revolūcijas“ patiesais mērķis ir kontroles sasniegšana pār “barošanās ķēdi”. Un šajā sakarā tika ieviestas gan hibrīdsēklas, gan gēntehniski izmainītās sēklas. Šie sēklu veidi ir vairoties nespējīgi, un tādēļ tie ieved lauksaimniekus un cilvēkus vispār atkarībā no sēklu ražotājiem, jo viņi paši vairs nevar saražot nekādas sēklas. Un šādu sēklu patenti, savukārt, atkal ir tikai nedaudzu koncernu rokās, ko ir ievadījuši agrokompānijas Monsanto un DuPonts Pioneer. Šie koncerni, pārņemot citus sēklu ražotājus, pa šo laiku savu varas pārsvaru ir tā izpletuši, ka divas trešdaļas no pasaules sēklu tirgus kontrolē desmit, cits ar citu ciešā sadarbībā esoši, koncerni. Patlaban tie izveido savu monopolu vēl plašāku, patentējot konvencionālās sēklas un būdami uzticīgi mērķim – kas kontrolē sēklu tirgu, tas valda pār barības ķēdi un, līdz ar to, pār cilvēci.
  Lai gūtu citus impulsus, es jums iesaku raidījumu “Monsanto zem nepareizā karoga”, kas jums darīs skaidru, kādi dramatiski notikumi saistās ar šo tematiku!
  Ar to es no jums atvados un novēlu jums bagātīgu, brīvu no gēntehnikas - ražu!

  von: hag.
  Quellen/Links:
  - info.kopp-verlag.de/hintergruende/geostrategie/f-william-engdahl/der-tresor-des-juengsten-gerichts-in-der-arktis.htmls grin.com/de/e-book/152975/gentechnologie-als-beitrag-einer-modernen-agrarrevolution-zur-hunger-und
  -

  # vimeo.com/151815443 Uploaded 4 Plays 0 Comments
 4. kla.tv/7293

  70 gadi pēc Hirosimas: kā var ienākt prātā pārkarsēto smadzeņu apgalvojums, ka atombumba esot saīsinājusi karu? 11.12.2015

  Labvakar, manas dāmas un kungi, tas bija agrā 1945. gada 6. augusta rītā, tieši pirms 70 gadiem, kad ASV kara lidmašīna „Enola Gay” taisījās ceļā uz Hirosimu Japānā. Pēc vairāku stundu lidojuma tā sasniedza savu mērķi: Hirosimas centru. Labus 850 metrus virs Šima-slimnīcas pilsētas centrā no lidmašīnas tika izmesta atombumba ar nevainīgu nosaukumu „Little Boy”, latviski „Mazais zēns”. Hirosimā radās ugunsbumba ar iekšējo temperatūru virs miljons grādiem Celsija. Sekas bija graujošas: - pēc oficiālām ziņām, uzreiz tika nogalināti 70 līdz 80 000 gandrīz tikai civilie iedzīvotāji, kas tolaik atradās pilsētas centrā. Sekundes ātrumā iztvaikoja viņu ādas virskārtas. Spīdošais eksplozijas zibens iededzināja personu aprises noturējušos sienu virsmā vēl pirms tam, kad cilvēkus aizrāva triecienvilnis. Daudzi japāņi, kas uzreiz nenomira, sekojošās stundās mokpilni noasiņoja no gūtajiem iekšējiem ievainojumiem. Eksplozijā atbrīvojies nukleārais starojums daudzas nedēļas pēc tam turpināja nogalināt ļoti daudzus nākamos iedzīvotājus. No vēlīnajām sekām līdz 1946. gadam, pēc atšķirīgiem vērtējumiem, esot miruši 90 – 166 000 cilvēki. Lielu daļu iedzīvotāju vēl gadiem mocīja vēža slimības, kas ir vēlīnās apstarojuma sekas. Pēc kāda pētījuma, 9% no vēža saslimšanām, kas parādījās starp 1950. un 1990. gadiem pie izdzīvojušajiem, bija nomestā sekas. Japānā atombumbas pārdzīvojušos sauc par „hibakuša”. Tie un viņu bērni cieš no organisma ilgstošiem bojājumiem, kroplībām un seku slimībām. Bieži pievienojas psihiski traucējumi. Un ar to vēl bija par maz – pēc 3 dienām, 1945. gada 9. augustā, ASV militāristi nometa otru atombumbu uz Nagasaki. Toreiz esot uzreiz miruši 22 000 cilvēki, un sekojošo 4 mēnešu laikā miruši vēl 39 – 80 000 cilvēki. Šodien, pēc 70 gadiem, ASV vēl daudzi tic oficiālajai versijai: ka atombumbas 1945. gada 6. augustā uz Hirosimu un pēc 3 dienām uz Nagasaki esot saīsinājušas karu. Atombumbu aizstāvji to argumentē tā, ka šādi esot novērsta citādi nenovēršamā invāzija, kuru tā saucamā operācija „Downfall” esot padarījusi par nevajadzīgu. Un tās novērtējamās sekas esot ceturtdaļmiljona savienoto zaldātu un vairāku miljonu japāņu dzīvības glābšana. Arī daži no šejienes vadošajiem mēdijiem joprojām pārstāv ASV versiju. Tā piemēram, Hannes Štains (Hannes Stein), vācu dienas avīzes „Die Welt” korespondents, šīs gadadienas sakarā raksta virsrakstā: „Alternatīva būtu bijusi ļaunāka”. Taču lielākā daļa toreizējo ASV vadošo militārpersonu jau toreiz uzskatīja citādi, kā pierāda sekojoši piemēri: - amerikāņu izmeklēšanas grupa Startegic Bombing Survey (USSBS)1946. gada jūlijā secināja, es citēju: „Japāna noteikti, bez visas atombumbu nomešanas, pirms 1945. gada 31. decembra [...] būtu kapitulējusi.” - Vēlākais prezidents ģenerālis Dvigts Aisenhauers (Dwight Eisenhauer), kurš tajā laikā bija „sabiedroto (aliēto) karaspēku” augstākais virspavēlnieks Ziemeļrietumu Eiropā un bija atbildīgs par lielu daļu no ASV militārajiem plāniem Eiropā un Japānā, toreiz paziņoja sekojošo: „Japāņi bija gatavi kapitulēt un nebija vajadzīgs viņiem uzbrukt vēl ar šiem šausmīgajiem ieročiem.”Admirālis Viljams Līhijs (William Leahy), kurš no 1942. līdz 1949. gadam bija visaugstākā ranga amerikāņu militārpersona, savās atmiņās rakstīja: „Pēc maniem ieskatiem, šie barbariskie ieroči Hirosimā un Nagasaki nekādā veidā nav atbalstījuši mūsu karu pret Japānu. Veiksmīgās jūras blokādes un efektīvo gaisa uzbrukumu dēļ ar konvenciālajiem ieročiem, japāņi bija jau uzvarēti un gatavi kapitulācijai.”....

  # vimeo.com/148665495 Uploaded 34 Plays 0 Comments
 5. kla.tv/7246

  Brīvi no skaidrās naudas – totālā atkarībā 12.10.2015
  Un mēs turpinām ar tēmu “Brīvi no skaidras naudas – totālā atkarībā”.
  Vācijā apmēram 9% no visiem maksājumiem tiek veikti skaidrā naudā.
  Dažās ES valstīs, kā, piemēram, Grieķijā un Itālijā jau ir aizliegti skaidrās naudas norēķini virs 1500 un, atbilstoši, 1000 eiro. Anglija ir uzsākusi eksperimentu par bezskaidras naudas sabiedrību. Par to mēs ziņojām jau mūsu 18.10.2014.raidījumā. Tagad jau arī Zviedrijā arvien mazāk cilvēku lieto skaidro naudu. Šādu attīstību ne tikai atbalsta, bet arī veicina bankas, tirdzniecība un politiķi, it kā lielākas drošības dēļ. Daudzas bankas Zviedrijā jau šodien vairs neizmaksā nekādu skaidro naudu un neņem to arī pretī. Tā it kā tiekot novērsti laupīšanas uzbrukumi banku darbiniekiem, melnais darbs kā arī tiekot samazināta korupcija. Tas viss skan jau labi, ir modernāk, ātrāk un drošāk. Taču, kādu cenu mēs par to maksājam? Tas mums maksā lielu daļu brīvības. Tā mēs kļūstam par pilnīgi “stikla-caurspīdīgu” lietotāju. Un vislielākais risks ir tas, ka ikviens – no šodienas uz rītdienu – var tikt izslēgts no “normālās dzīves”. Ja kāds noslēdz mūsu kontu, ar nolūku vai aiz pārskatīšanās, tad mēs nevaram vairs ne pirkt, ne pārdot.
  Taču vācieši, piemēram, negrib atdot savu brīvību, jo skaidrā nauda Vācijā ir un paliek cilvēku iemīļots maksāšanas veids. Apaļi 74% cilvēku noraida skaidrās naudas izslēgšanu, jo viņi ir pārliecināti, ka skaidrā nauda ir principiāli drošāka nekā maksāšana ar kartēm.
  Pie tam iepirkšanās ar skaidro naudu palīdzot paturēt pārskatu pār savām finansēm.
  Jau vācu fiziķis, filozofs un miera pētnieks Kārlis Frīdrihs fon Veiczekers (Carl Friedrich Freiherr von Weizsacker) trāpīgi konstatēja, es citēju: “Miers ir manta, kas pieaug caur tā lietošanu, bet caur nelietošanu izzūd.” Citāta beigas.
  Mīļās skatītājas un skatītāji, mūsu - pašu pilsoņu rokās, ir - caur iespējami daudziem skaidras naudas maksājumiem paturēt skaidro naudu, kā arī veicināt mūsu personīgo brīvību un anonimitāti. Ķersimies tik klāt!

  von: mwi./bl.
  Quellen/Links:
  - merkur.de/wirtschaft/schweden-schafft-bargeld-2769638.html
  - info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/gerhard-spannbauer/schweden-mit-dem-bargeld-faellt-ein-grosses-stueck-freiheit.html
  - epochtimes.de/wirtschaft/sicher-und-praktisch-die-deutschen-lieben-bargeld-a1241923.html

  # vimeo.com/147773121 Uploaded 3 Plays 0 Comments

Kla.tv - Latviešu (Lettisch)

KlagemauerTV PRO

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.