1. За линией огня. Они покинули свои дома и были вынуждены начинать жизнь заново. Их города стали горячими точкам в зоне АТО. Многие жители Горловки и Дебальцево бежали в села на границе Харьковской и Донецкой областей. Наша Анастасия Буриленко побывала в одном из таких населенных пунктов. В каких условиях живут те, кто видел войну – смотрите далее.

  # vimeo.com/148337706 Uploaded 12 Plays 0 Comments
 2. В Украине полтора миллиона внутренних переселенцев. Почти все эти люди хотят вернуться домой: они боятся потерять оставленное жилье, оказаться ненужными на новом месте. Многие устали от необходимости постоянно получать справки и решать другие юридические проблемы. Наши журналисты побывали в пригороде Харькова, чтобы узнать – что мешает людям освоиться на новом месте.

  # vimeo.com/148337708 Uploaded 22 Plays 0 Comments
 3. Вони волею долі вимушені будувати своє життя з чистого аркушу. Крок за кроком намагаючись відновити втрачене. Яке життя вимушених переселенців за межами Бердянська? Юлія Фролова збирала історії у Харківській області.

  # vimeo.com/148337707 Uploaded 7 Plays 0 Comments
 4. Життя на новому місці. Люди, які вимушено покинули власні домівки більше року мігрують країною. Лише в Ізюмі, на Харківщині, офіційно зареєстровано близько 3-х тисяч осіб. Щоб повернути умови наближені до домашніх, вони займаються тим, за що раніше ніколи не брались. Бо ж знайти подібну роботу в незнайомій місцевості – складно.

  # vimeo.com/148337713 Uploaded 18 Plays 0 Comments
 5. Про своїх пернатих друзів Олег розповідає з особливою гордістю, адже зростив чоловік їх сам. Але ще декілька років тому він навіть і подумати не міг, що обміняє затишний теплий офіс свого рекламного агентства на сільське господарство. Доля внесла свої корективи. Війна у рідному Донецьку змусила його родину почати життя з початку.

  # vimeo.com/148337714 Uploaded 193 Plays 0 Comments

Харків: Сюжети і програми, створені у рамках воркшопу \ Video from Kharkiv

Regional Voices PRO

Ці відео були зняті учасниками проекту "Голос місцевих ЗМІ", що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Фундацією Томсон та Міжнародним інститутом регіональної преси та інформації, а також Європейським Центром Журналістики, Мемо98 та Асоціацією…


+ More

Ці відео були зняті учасниками проекту "Голос місцевих ЗМІ", що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Фундацією Томсон та Міжнародним інститутом регіональної преси та інформації, а також Європейським Центром Журналістики, Мемо98 та Асоціацією "Спільний Простір".

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.