1. Interview with Barbora, who speaks about her life where sex was her job.
  More at: intimne-umenia.sk/galeria/

  # vimeo.com/252116128 Uploaded 1,194 Views 0 Comments
 2. # vimeo.com/76122821 Uploaded 2,203 Views 0 Comments
 3. Od pradávna bolo pre ženy prirodzené stretávať sa a podporovať sa a toto je jedna z vecí, ktorá sa znovu vracia späť. Ženy sa opäť začínajú stretávať, začínajú spolu tvoriť, začínajú spolu tancovať, začínajú si pomáhať vidieť seba samú cez zrkadlo v druhej žene.

  A práve to je výhoda tohoto stretnutia, kedy sa môžeme vzájomne pripraviť, podporiť a kde cítime, že druhá žena nám nie je súperkou. Nie je to žena ktorá nám bude závidieť, že sme vyššie, krajšie, štíhlejšie, ale že každá žena vzájomne podporí druhú ženu v tom najlepšom čo v nej je.

  Foto Rituál Oslava ženy pomôže žene zbadať jej vlastnú krásu, ktorú ona mnoho krát ani sama nevidí. Je to o veľkej podpore, je to o dôvere a v takejto energii si žena môže dovoliť rozžiariť sa, byť sama sebou a každá žena je naozaj krásna, keď si ta sama dovolí. Keď si dovolí svojmu vnútru zažiariť a výjsť von je nádherná.

  V tomto procese sa nesnažíme napodobovať portréty modeliek. Snažíme sa o to aby si ženy dovolili byť samé sebou, čo fotografia zachytí a to j epotom nádherné.

  Je to o tom zachytiť “Kto som teraz, v tejto danej chvili”, aby si žena mohla dovoliť naplno odhaliť seba samú, svoju podstatu a aby si dovolila ju zväčniť. A je úplne jedno či je to žena mladá alebo staršia, či žena prechádza obdibím štastia alebo radosti a má chuť tancovať, alebo je práve v období kedy s aponára sama do seba prípadne cíti smútok. Vítané je všetko, radosť, plač, extáza… všetko čo jepravdivé je vítané.

  # vimeo.com/115629355 Uploaded 2,070 Views 0 Comments
 4. # vimeo.com/213261197 Uploaded 662 Views 0 Comments
 5. A Day With X – Emocionálna fotografia, ktorá ťa vezme do sfér skutočného emočného plynutia, vyjadrenia tažko vyjadriteľného a zhmotnovania vytúženého.

  # vimeo.com/231401480 Uploaded 887 Views 0 Comments

A Day with X

Martin Vrabko Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.