CENTRUM AMARANT

CENTRUM AMARANT

Strange Loop Plus

Centrum Amarant to nowoczesny dom kultury, z siedzibą w byłym Domu Tramwajarza na ul. Słowackiego 19/21 w Poznaniu. Centrum Amarant to przede wszystkim ośrodek działający blisko mieszkańców dzielnicy Jeżyce, stanowiący odpowiedź na ich potrzeby uczestnictwa…


+ More

Centrum Amarant to nowoczesny dom kultury, z siedzibą w byłym Domu Tramwajarza na ul. Słowackiego 19/21 w Poznaniu. Centrum Amarant to przede wszystkim ośrodek działający blisko mieszkańców dzielnicy Jeżyce, stanowiący odpowiedź na ich potrzeby uczestnictwa w kulturze i szukający rozwiązań aktualnych problemów społecznych tej części Poznania. Jest miejscem dostępnym dla lokalnej społeczności, otwartym na współpracę, na pomysły, które każdy może do niego wnieść. Pragniemy zebrać różnorodne lokalne inicjatywy, dać im przestrzeń i wsparcie w różnych aspektach działalności. Centrum Amarant każdego dnia zaoferuje bogaty program wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. W jego przestrzeniach będą miały miejsce liczne koncerty, wystawy sztuk wizualnych, spektakle i warsztaty teatralne i taneczne, projekcje filmowe, program rezydencji artystycznej i wymiany międzynarodowej, czy najnowsze zjawiska związane z kulturą mediów, sztuką interaktywną i działaniami na styku kultury i biznesu. Centrum Amarant będzie również wspierało rozmaite projekty naukowe z obszaru socjologii i psychologii. Przedmiotem zainteresowań Centrum Amarant jest to, co dzieje się na styku różnych dziedzin, co wykracza poza tradycyjne ramy i pojęcia.

facebook.com/amarantjezyce
centrum-amarant.pl/

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.