AMONDO COMMERCIAL

Film wyprodukowany Przez AMONDO FIlms.
Reż./Scenariusz:Paweł Tarasiewicz
Zdjęcia: Jan Paweł Trzaska
Montaż: Ireneusz Grzyb
Produkcja: Marta Lewandowska, Żaneta Długoborska

Ideą projektu Konsorcjum Marki Poznań jest ścisła współpraca z najbardziej prestiżowymi markami związanymi z miastem. Celem współpracy jest osiągnięcie synergii pomiędzy marką miasta i wizerunkiem lokalnych firm. To pierwszy tego typu projekt w Polsce.

# vimeo.com/34554025 Uploaded 356 Plays 0 Comments

AMONDO COMMERCIAL

AMONDO FILMS Plus

Poza kreowaniem i rozwijaniem naszych własnych projektów jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę z agencjami reklamowymi, firmami prywatnymi i instytucjami.

Z naszej strony możemy zaoferować duże doświadczenie i profesjonalne podejście…


+ More

Poza kreowaniem i rozwijaniem naszych własnych projektów jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę z agencjami reklamowymi, firmami prywatnymi i instytucjami.

Z naszej strony możemy zaoferować duże doświadczenie i profesjonalne podejście do pracy zdobyte podczas realizacji wielu różnych produkcji: filmów krótkometrażowych, klipów muzycznych, reklam itd. Ludzie należący do naszego zespołu pracowali również tworząc projekty związane z działaniami społecznymi.
Mamy wszelkie potrzebne narzędzia, ręce do pracy, otwarte głowy i świeże pomysły.

Dzięki naszemu międzynarodowemu zespołowi dysponujemy również dużą wiedzą dotyczącą zagranicznych rynków filmowych i potrafimy wykorzystać ją w praktyce. Jesteśmy profesjonalistami, pracujemy na tych samych zasadach, na których działa większość firm w przemyśle filmowym z tą różnicą, że dodatkowo zapewniamy niekonwencjonalne rozwiązania i koncepcje, które przełamują standardy i wychodzą poza wszelkie z góry określone normy i reguły robienia filmów czy reklam.

Nasza oferta to:
Reklamy
Akcje i projekty społeczne
Klipy video

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.