1. # vimeo.com/72579140 Uploaded 1,057 Plays 0 Comments
 2. # vimeo.com/72570493 Uploaded 599 Plays 0 Comments
 3. W piątkowe popołudnie młodzież miała okazję przystąpić do Sakramentu Pojednania, by dobrze przygotować się do wieczornych obchodów urodzin Księdza Bosko. A świętowano z pompą! Przede wszystkim to spotkanie ze Świętym podczas uroczystej Eucharystii. Natomiast później świętowanie do nocy! Grill, tańce, koncert zespołu Porozumienie...

  # vimeo.com/72538627 Uploaded 1,065 Plays 0 Comments
 4. Gdzie dziś przechadzałby się Ksiądz Bosko? Jak dziś wyglądałaby Jego posługa młodzieży? Między innymi o tych Boskich sprawach mówili salezjańscy eksperci podczas konferencji. Natomiast panel dyskusyjny stworzył możliwość wymiany opinii dla wszystkich chętnych. Po intelektualnych potyczkach, był czas na sportowe zmagania. Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w Chusteczkę wyłoniły parę historycznych zwycięzców, którzy podzielili się z nami swoimi emocjami.
  PS. Jak zwykle w naszych filmach - specjalnie dla Was - bonus po napisach :)

  # vimeo.com/72516343 Uploaded 1,081 Plays 0 Comments
 5. Na korytarzach Zakładu Salezjańskiego w Oświęcimiu zapanował radosny rozgardiasz – młodzież z całej Polski przyjechała, by spotkać się ze swoim Ojcem, Przyjacielem i Nauczycielem. Zgromadzili się oni na uroczystej Eucharystii łączącej liturgiczne obchody Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz peregrynację relikwii Księdza Bosko. Ogłoszenie Świętego patronem miasta, modlitwa licznie zgromadzonych wiernych i spektakularne widowisko Teatru ITP stanowią dowód, że Jego sen się spełnia!

  # vimeo.com/72457869 Uploaded 794 Plays 0 Comments

Art.43 Świętochłowice

Art.43 TV Plus

Oddział Art.43 w Świętochłowicach

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.