1. at David Zwirner
  Recreations of a seminal piece by each artist give you something to sink your teeth into.

  # vimeo.com/1777295 Uploaded 276 Plays 0 Comments
 2. On February 3, artist Greg Lauren's latest exhibition, Counter Couture, opened at the Gallery at the French Institute Alliance Francaise (FIAF). The exhibition is on view to the public through March 6, 2010. http://bit.ly/6RL9SC

  # vimeo.com/9307081 Uploaded 95 Plays 0 Comments
 3. # vimeo.com/11517460 Uploaded 41 Plays 0 Comments
 4. Jiří Kovanda pro tuto první samostatnou výstavu na území Vídně vytvořil instalaci White blanket navrhnutou přímo pro hlavní prostor galerie Secession. Rozvijí zde, pro něj tentokrát v neobvykle monumentální podobě, svůj citlivý minimalistický přístup jednoduchých a zdánlivě nahodilých gest.

  Dále v Museum Secession vystavují umělkyně Francis Upritchard instalaci In die Höhle a Anna Artaker vitrínky.. (bez názvu)

  Trvání: 30. 4. – 20. 6. 2010

  # vimeo.com/12398385 Uploaded 401 Plays 0 Comments
 5. Do Berlína jsme přijeli na 3,5 dne. Viděli jsme 6. bienále současného umění, interaktivního Olafura Eliassona-Innen Stadt Außen (příští víkend končí), dále pak výstavu v Guggenheimu Being Singular Plural - Moving images from India (každé pondělí vstup zdarma), pak jsme chtěli stihnout výstavu Jána Mančušky, to se nám bohužel nepodařilo. Stihli jsme zato výstavu v NGBK - Goodbye London - Radical Art and Politics in the Seventies. Samozřejmě toho bylo vidění víc... Při hledání zajímavých výstav, akcí zkuste třeba Berlin.unlike.

  Dále Vás pak musíme důrazně varovat před kebabem na Schlesisches Tor, kdysi vyhlášený Bagdád (ten červený) šel s kvalitou dolu - v kebabu nebylo téměř žádné maso a známé, která je vegetariánka, dali i přes její varování paradoxně k jídlu maso... Pokud máte hlad tak běžte kamkoli jinam, nebo na hamburgra do Hamburg house (napravo co jsou žlutý deštníky). Kvalita? Furt stabilní - geniální hamburgr!

  Při natáčení Bienále jsme bohužel nedostali povolení k záznamu videí, přitom videa považujeme za nejvýraznější díla přehlídky.

  # vimeo.com/13809771 Uploaded 91 Plays 0 Comments

ArT ExHIBITIoNs aNd FesTIvaLS

aljoša abrahamsberg

videos from different art exhibitions and festivals around the world

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.