1. Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného rodinného domu 4+kk celkov0 ploše 220 m². Dům se nachází na klidném místě v Psárech a obytná plocha je 110 m². Do garáže se vejdou až 3 auta a k dispozci jsou další prostory. Pozemek je o velikosti 403 m². Na zahradu je vstup ze dvou pokojů, na zahradě je příjemné posezení na terase o velikosti 15 m², je zde I příprava na bazén. Dům z roku 1996 byl navržen architektem Jiřím Siegelem, který navrhoval dům pro Karla Gotta, Jiřího Šlitra, nebo sportovní halu na Folimance. Veškerá potřebná občanská yvbavenost je ve vedlejší Jesenici. Do 5 minut jste na Pražském okruhu. Aktuálně se v Psárech staví nová škola. Dům je ihned k dispozici, doporučuji prohlídku.

  # vimeo.com/285913186 Uploaded
 2. Prodej bytu po právě dokončené kompletní rekonstrukci o velikosti 52 m2 + 2m balkon. Byt se nachází v cihlovém domě, který prošel také rekonstrukcí. Byt je v příjemné lokalitě mimo hlavní silnice s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Pokud chcete více informací, prohlídku bytu a nebo také prodat svou nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

  # vimeo.com/285914267 Uploaded
 3. Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku ve vynikajícím stavu po částečné rekonstrukci o celkové užitné ploše 23.7 m2 v krásné a klidné lokalitě a výbornou dostupností do centra města. Byt, nacházející se v 1. nadzemním podlaží cihlového domu, se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou a předsíně.

  Byt v osobním vlastnictví je po částečné rekonstrukci. Okna jsou dřevěná (Eurookna) , jádro zděné, rozvody elektřiny v mědi, nová kuchyň. Okna jsou orientována na jižní stranu. Vnitřní prostory domu jsou v dobrém stavu, pravidelně udržované. Náklady na provoz bytu včetně fondu oprav činí zhruba 2.800,-Kč/měsíc + individuální spotřeba elektřiny v bytě.

  Vyhledávaná lokalita Prahy 6 s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy. V blízkosti se nachází Břevnovský klášter, Obora Hvězda, Libocký rybník a další. Dobrá dostupnost DP Praha tramvajová zastávka Sídliště Petřiny cca 300m od domu, stanice metra Petřiny cca 350m od domu.

  Koupi bytu lze financovat pomocí hypotečního úvěru, jež Vám taktéž pomohu výhodně zařídit

  PENB nebyl ze strany SVJ prozatím dodán, údaj bude aktualizován.

  Prohlídky bytu jsou možné ve dnech otevřených dveří, a to v pondělí 20.8.2018 od 16:00 - 18:00 hod. a v úterý 21.8.2018 od 11:0012:00 hod. Máte-li zájem o prohlídku tohoto bytu v uvedené termíny, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo mailem a rezervujte její přesný čas. Byt bude prodán nejvýhodnější nabídce.

  # vimeo.com/283770738 Uploaded
 4. Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku ve vynikajícím stavu o celkové užitné ploše 33m2 (včetně 3m2 balkonu) v blízkosti Prokopského údolí a s výbornou dostupností do centra Prahy. Součástí bytové jednotky je rovněž parkovací stání v suterénu domu a sklepní kóje. Byt, nacházející se v 1. nadzemním podlaží skeletového domu, se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou, předsíně, šatny a balkónu.

  Novostavba z roku 2010 v osobním vlastnictví je ve výborném stavu bez nutnosti jakýchkoli investic. Okna jsou plastová, jádro zděné, rozvody elektřiny v mědi. Okna jsou orientována na východní stranu. Vnitřní prostory domu jsou ve výborném stavu, pravidelně udržované. Náklady na provoz bytu včetně fondu oprav činí zhruba 2.500,-Kč/měsíc + individuální spotřeba elektřiny v bytě.

  Vyhledávaná lokalita Prahy 5 s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy i na městský okruh. V blízkosti Prokopské údolí, které je vhodné k procházkám i sportovnímu využití. Dobrá dostupnost DP Praha např. zastávka autobusu cca 450m od domu, dvě zastávky autobusu na stanici metra Luka.

  Koupi bytu lze financovat pomocí hypotečního úvěru, jež Vám taktéž pomohu výhodně zařídit

  Prohlídky bytu jsou možné ve dnech otevřených dveří, a to v úterý 14.8.2018 od 16:30 - 18:30 hod. a ve čtvrtek 16.8.2018 od 17:0018:00 hod. Máte-li zájem o prohlídku tohoto bytu v uvedené termíny, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo mailem a rezervujte její přesný čas. Byt bude prodán nejvýhodnější nabídce.

  # vimeo.com/283772488 Uploaded
 5. Naše společnost Vám zprostředkuje prodej luxusně řešeného domu z roku 2015. Dům 6+kk o velikosti 240 m² na pozemku 435 m² se nachází v Praze 4 Písnici na ulici Miřetická a je součástí areálu projektu Vrtílka. Dům má k dispozici prostornou dvojgaráž, která je průchozí na zahradu. Dům je napojený na alarm a PCO a má přípravu pro závlahu zahrady a zahradní osvětlení. Oproti původním standardům v rámci projektu je zde vyšší standard, díky kterému se dům velmi odlišuje a splňuje aktuální požadavky moderního bydlení. Jsou zde okenní rolety, podlahové topení ve všech třech podlažích, dřevěná masivní podlaha, kvalitní dveře se zárubněmi, rozšíření obývacího pokoje o otevřené schodiště, komín s krbovými kamny, kvalitnější oplocení zahrady, velká pojízdná brána a 38 m² půda nad dvojgaráží. Vedle ložnice je velice praktická šatna, dům má dvě koupelny. Jedná se o velmi klidnou rezidenční oblast, plné zeleně v blízkosti Modřanské rokle, do které dojdete po klidné cyklostezce. Písnice nabízí veškerou občanskou vybavenost a v docházkové vzdálenosti od domu je zastávka autobusu 200m, školky, školy, zdravotní středisko, řada restaurací a sportovních zařízení. Bude zde zrealizováno prodloužení trasy metra D Písnice. Do centra Prahy autem 20 minut. Milovníci koní ocení jezdecký klub několik minut chůze od bydliště. The Prague British School do 10 minut. Dům je ihned k dispozici, vřele doporučuji prohídlu.

  # vimeo.com/281812086 Uploaded

Videoprohlídky

AVmarketing Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.