KTU Žygeivių klubo „Ąžuolas“ videoteka.

 1. Grįžtant iš naujokų poilsiuko, susigeneravo idėja, kad trečiadienį po susirinkimo galime neiti į "Levintą", o suėmus dainynėlius iš 119kab., šokti į bet kokio maršruto troleibusą ir išvykti džiuginti miestelėnų. Taigi, šį vakarą 6 ąžuoliečiai važinėjo iš vieno miesto galo į kitą, dainavo žygines dainas, grojo akordeonu ir kėlė nuostabą miestelėnams. Susilaukėme iš keletos piliečių padėkų, kad linksmai dainuojame. Atsaku jiems perdavėme "Ąžuolo" informacinių lankstinukų. Nesitikėjome, kad taip palankiai mus sutiks troleibusų vairuotojai. Akcija "Ąžuolieti - skleisk džiugesį savo mieste" tęsis ir kitą trečiadienį. Planuose: blynų kepimas rotušėje, eisena su dainomis ir "Ąžuolo" vėliava per Laisvės alėją ir t.t
  Jei esi linksmas ir kūribingas, pavargai sėdėti trečiadienio vakarą knaipėje ar su draugais barake - junkis prie mūsų. Miesto džiuginti išvykstame trečiadieniais, po susirinkimo. Groji gitara ar bet kokiu kitu instrumentu - būtinai prisijunk!

  # vimeo.com/51644214 Uploaded 125 Views 0 Comments
 2. Pseudo-dokumetika iš žygeivių klubo "Ąžuolas" narių įvairių amžiaus grupių kartų susitikimo.

  # vimeo.com/35333621 Uploaded 176 Views 0 Comments
 3. Filosofas Styra postringauja apie Kusačių

  # vimeo.com/34223083 Uploaded 219 Views 0 Comments
 4. Linas kepa kiaušinienę pusryčiams „Kartų Pėdos“ dalyviams.

  # vimeo.com/34088941 Uploaded 139 Views 0 Comments
 5. Plaukimas baidarėmis Šventosios upe nuo 120 kelio tilto (Anykščiai-Svėdasai 120 kelias kerta Šventosios upę) iki Andrioniškio. Plaukė 9 baidarės.

  # vimeo.com/33045650 Uploaded 74 Views 0 Comments

KTU Žygeivių klubo „Ąžuolas“ videoteka.

azuolas.org

„Ąžuolas“ - tai Kauno Technologijos Universiteto žygeivių klubas, vienijantis žygiams neabejingus ir gamtą mylinčius studentus. Čia talpinsime video medžiagą iš žygių, sąskrydžių ar šiaip pasisėdėjimų su „Ąžuolais“.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.