Beyoğlu İdman Yurdu

Hiçbir şey kusursuz değildir. Sadece biz öyle düşünürüz. kusursuz evlilik, kusursuz iş, kusursuz hayat, kusursuz suç…

Nothing is perfect. Only we think like that. Perfect marriage, perfect job, perfect life, perfect crime…

# vimeo.com/56510751 Uploaded 780 Plays 0 Comments

Follow

Beyoğlu İdman Yurdu

sonteyyareci

Beyoğlu İdman Yurdu hevesli, heyecanlı, cin fikirli genç adamlar ve kadınlar tarafından kurulmuştur. Başlıca amaçları sinema, fotoğraf ve tiyatro gibi sanat dallarında denenmedik idman yapmadık iş bırakmayarak deneyim kazanmaktır. Beyoğlu İdman Yurdu…


+ More

Beyoğlu İdman Yurdu hevesli, heyecanlı, cin fikirli genç adamlar ve kadınlar tarafından kurulmuştur. Başlıca amaçları sinema, fotoğraf ve tiyatro gibi sanat dallarında denenmedik idman yapmadık iş bırakmayarak deneyim kazanmaktır. Beyoğlu İdman Yurdu Çocukları eğlendikleri işlere destek olurken canlarını sıkan işlere sırt çevirip oradan uzaklaşırlar. Her ne kadar bir spor kulübü havasında olsa da bahsedilen sanat dallarıyla uğraşan bir kuruluştur. Yalnız belirtmek gerekir ki üyeleri arasında tıpkı bir spor kulübünün fanatik taraftarları gibi koparılamaz bir bağ vardır. Beyoğlu İdman Yurdu her an her yerde karşınıza çıkabilir.

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.