Bodrum RC Model Kanali

Bodrum RC Model Kanali

Emrah TEZER

http://www.bodrumrc.com

Bodrum RC Model Bodrum da radyo kontrollü (RC) araba, uçak, helikopter, tekne hobisi ile uğraşan Emrah TEZER in oluşturduğu kişisel internet platformudur. Bu platformda aktivite günlerimizde çekim yaptığımız video ve resimlerimizi…


+ More

http://www.bodrumrc.com

Bodrum RC Model Bodrum da radyo kontrollü (RC) araba, uçak, helikopter, tekne hobisi ile uğraşan Emrah TEZER in oluşturduğu kişisel internet platformudur. Bu platformda aktivite günlerimizde çekim yaptığımız video ve resimlerimizi yayınlamaktayız.

Bu platformun amacı ; radyo kontrollü her tür uçak, helikopter, araba, tekne, planör vs. modelleri Bodrum da yaşayanlara tanıttırarak hep beraber hoşça, zevkli vakit geçirmektir. Hiç bir ticari amaç gütmeyen Bodrum RC Model bu hobiye girmek isteyenlere her zaman kapılarını sonuna kadar açmaktan mutluluk duyar.

Haftanın bir yada iki günü hava durumuna bağlı olarak pistlerimizde buluşarak modellerimizi kullanmaktayız. Bu buluşmalarımızda model sahibi olmasanız da sizi görmek bizi sevindirecektir. Buluşmalarımız hava koşullarına bağlı olarak bir gün öncesinden veya buluşma gününün sabahı karar verilmektedir. Bu yüzden platformumuza üye olup cep numaranızı belirtmeniz durumunda en güncel buluşma tarihi - saati ve yeri SMS olarak cebinize ulaştırılır. Ayni zamanda Bodrum RC Model Yahoo Grubumuza da üye olmanızı tavsiye ederiz.

Bodrum RC Model ile ilgili yazılı ve görsel tüm güncel haberleri bodrumrc.com web sitemizden takip edebilirsiniz.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.