CZEPA TV

Soubor cviků, realizovatelných v domácím prostředí bez cvičebních pomůcek, je určen pro paraplegiky a tetraplegiky s nižší lézí.
Obsahuje tři témata:
- cvičení na protažení svalstva a procvičování kloubů končetin a páteře
- cvičení kompenzační k vyrovnání svalové nerovnováhy
- cvičení kondiční a funkční k udržení fyzické zdatnosti a efektivní funkční kapacity.

Součástí DVD je edukační minimum pro výběr a ovládání vozíku (vč. propulsního vzoru jízdy na vozíku). Cviky pro protažení a procvičení jednotlivých svalových skupin a kloubů jsou rozděleny na cvičení vsedě, na vozíku a na žíněnce.

Rok výroby: 2012

# vimeo.com/37694030 Uploaded 2,505 Views 0 Comments

CZEPA TV

CZEPA

Česká asociace paraplegiků je neziskovou organizací lidí po poranění míchy a sdružuje členy z celé ČR. Naše sdružení vychází z přesvědčení, že člověk na vozíku může a má právo žít kvalitním a aktivním životem - v rodině, v zaměstnání, s volným časem vyplněným…


+ More

Česká asociace paraplegiků je neziskovou organizací lidí po poranění míchy a sdružuje členy z celé ČR. Naše sdružení vychází z přesvědčení, že člověk na vozíku může a má právo žít kvalitním a aktivním životem - v rodině, v zaměstnání, s volným časem vyplněným zájmy a koníčky, stejně jako všichni ostatní lidé bez handicapu....

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.