Damla insan kaynakları olarak en önemli hizmetlerimizden bir tanesi de profesyonel çocuk bakıcısı teminidir. Bizim için uygun çocuk bakıcısı, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümlerinden mezun olan veya bu işi uzun dönem tecrübe etmiş, eğitimli, hoşgörülü, çocukları seven, onların fiziksel, zekâ ve motor gelişimlerini takip eden ve bu gelişime katkıda bulunan, çocuklara yaklaşım ve öfke yönetimini bilen, onları hayata hazırlayan uzman kişilerden oluşmaktadır.
Damla insan kaynakları olarak biz, yüz yüze mülakatını gerçekleştirdiğimiz ve referans kontrollerini yaptığımız adaylarımızın ikametgâh, sabıka kaydı ve kimlik fotokopisi gibi evraklarının kontrollerini gerçekleştirip, ailelerimize en doğru hizmeti vermekteyiz. Sizde profesyonel çocuk bakıcısı arıyorsanız hemen arayın 0212-2915356

http://www.damladanismanlik.com/hizmetlerimiz/cocuk-bakicisi

http://www.dadiniz.com/hizmetlerimiz/cocuk-bakicisi

# vimeo.com/129430109 Uploaded 7 Plays 0 Comments

Follow

Damla İnsan Kaynakları

Damla İnsan Kaynakları

Damla İnsan Kaynakları web sitesinde yayınlanan müşterilerimiz, Referanslarımız ve Hizmetlerimizin yayınlandığı videolardır.

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.