1. Adrenalinová akce plná zábavy - to je akce z produkce DOMproduction a týmu BMXSHOW.EU pod vedením Dominika Nekolného - profesionálního sportovce BMX. V OC Olympia Mladá Boleslav jste mohli videt skvělou BMX Show, po které následovali workshopy s dětmi, kde je lektori naucili základy BMX. Dále jste mohli videt Breakdance show, která rozhýbala nejen diváky, ale i malé ratolesti, o jejichž vzhled a malůvky se postarala naše Bodypainting crew.

  # vimeo.com/66706070 Uploaded 269 Plays 0 Comments
 2. DOMproduction - Jednokolka show / Unicycle show

  # vimeo.com/66707939 Uploaded 48 Plays 0 Comments
 3. DOMproduction - Breakdance show

  # vimeo.com/68575206 Uploaded 27 Plays 0 Comments
 4. DOMproduction - Facepainting show / Malování na obličej show

  # vimeo.com/68574998 Uploaded 41 Plays 0 Comments
 5. Náš tým BMXSHOW.EU v čele s Dominikem Nekolným a společně s Patrikem Rašem a Michalem Kupcem, byl pozván na oficiální otevření nového křídla v OC Avion. Návštěvníci mohli shlédnout skvělé show, po kterých probíhaly workshopy.

  # vimeo.com/75534193 Uploaded 130 Plays 0 Comments

DOMproduction

Dominik Nekolny

Video kanál agentury DOMproducion, pod záštitou profesionálního sportovce Dominika Nekolného. Agentura se zabývá doprovodnám programem akcí a jejich produkce dle přání a představ klienta.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.