Modern Duşakabin Modelleri http://www.camdusakabin.com/
Çağdaş Banyolarda Sürgülü Duşakabin Kapıları
Çağdaş banyo temaları ile sorunsuz uyum sağlayan muhteşem ve zarif duş alanlarıdır. Bir tarafı cam duvar ile birlikte sürgülü cam kapı kasası her zaman duş alanının, banyonun geri kalanı ile bağlı kalmasını sağlar. Aynı zamanda güzel bir şekilde değerlendirildiğinden, banyonun bu köşesi ihmal edilmemiş olur.
Çerçevesiz cam duş kapıları harika görünüyor olsa da, onlar herkes için kullanışlı değildir. Banyonuzun boyutları ve temasına bağlı olarak, cam duş kapıları çok iyi bir çözüm olabilir. Kullanım kolaylığı olan, çok yönlü ve özel tasarımlı sürgülü cam duş kapıları, tasarruf isteyen küçük banyolar için idealdir.
Cam duş kabinlerinin çoğu, ortama yarı-minimalizm bir dokunuş getiriyor. Bazı fazlalıkları tamamen ortadan kaldırarak, dekoru daha minimalize edebilirsiniz. Göze hitap eden duş kabinleri modern stüdyo daireler ve küçük evlerde, kullanılabilir alan üzerinde tasarruf sağlar. Ayrıca camları temiz tutmak için endişelenmenize gerek yok.

# vimeo.com/84201503 Uploaded 244 Plays 0 Comments

Follow

Banyo Dusakabin

Cam Duşakabin

Banyoların duş alanlarında banyo dekoruna uyumlu 8 mm temperli güvenlik camlarından yapılan uygulama modeli, parlak kromajlı sürgü rayı ve kendine has aksesuar donanımlarıyla konsept banyoların mimarı..

Creative serisi cam duşakabinler 6-8 mm temperli…


+ More

Banyoların duş alanlarında banyo dekoruna uyumlu 8 mm temperli güvenlik camlarından yapılan uygulama modeli, parlak kromajlı sürgü rayı ve kendine has aksesuar donanımlarıyla konsept banyoların mimarı..

Creative serisi cam duşakabinler 6-8 mm temperli sabit camla paralel sağa sola hareketli kanat camlarından oluşmaktadır. Taşıyıcı tekerlek sistemi resimde de görüldüğü üzere sadece üst kısımdadır.Alt bölgede tekerlek olmadığından sürgülü kanat camı kılavuz arasında hareket etmekte, haliye klasik serilerde olduğu gibi tekerlekler arasında kir leke vs. yabancı cisimler birikmemekte ve barınmnamaktadır. Üründeki teknik 8 mm kalınlığında temperli güvenli cam sunumuyla olası cam kırılmalarına karşın güvenliği de üst safhalara taşıyor.

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.