Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü içinde yaklaşık 30 yıldır hizmet veren Pektaş Nakliyat firmasının kurucusu ve yöneticisidir.
Başta istanbul olmak üzere izmir, Ankara ve Antalya bölgelerinde yoğun bir taşımacılık hizmeti veren Pektaş Nakliyat, "Yeni Nesil Nakliyat" standartlarının kurucusu ve en başarılı uygulayıcısı konumundadır.
Bkz:
http://www.pektasnakliyat.com/evden-e...
http://www.pektasnakliyat.com/evden-e...

"Evden eve nakliyat, eşyaların değil, hayatların taşınmasıdır" sloganıyla yola çıkan firma, empati duygusu yüksek, beklenti ve taleplere en doğru en hızlı cevabı verebilen kurumsal bir yapıya sahiptir.
Evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkını açıkça ve cesurca ortaya koyan Pektaş Nakliyat, çağdaş, profesyonel ve ekonomik nakliye hizmetinin örneğidir.
bkz:
http://www.pektasnakliyat.com/evden-e...

Teknolojik alt yapısı ve yılların verdiği tecrübeyi en ideal oranla harmanlamayı başaran firma, Evden eve nakliyat fiyatları konusunda sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmetiyle en ideal bütçelerle hizmet almanızı sağlar.
bkz:
http://www.pektasnakliyat.com/evden-e...
Sigortalı ve garantili taşımacılık imkanını bir standart olarak sunarken, eşya depolama ya da parsiyel taşımacılık olanaklarıyla da katma değer sağlar.

Lütfen ziyaret ediniz : http://www.pektasnakliyat.com

# vimeo.com/73057929 Uploaded 14 Plays 0 Comments

Follow

Evden eve nakliyat

TimeOn

Evden eve nakliyat konusunda http://www.pektasnakliyat.com sitemiz üzerinden verdiğimiz hizmetlerin tanıtım vidoları.

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.