1. 12 Kasım 2013 tarihinde, 5* Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan,

  HVAC&R, Enerji, Verimlilik, Sürdürülebilirlik, ve Endüstriyel Gelişmeler temalı İklimlendirme Konferansı; sektördeki son gelişmelerin, konunun uzmanları tarafından farklı perspektiflerden bakılarak değerlendirilen seçkin bir platform olacaktır.

  İklimlendirme sektörü ve temas halindeki diğer sektörlerle birlikte, mevcut durum, sistem ve teknolojiler, bilişim, son gelişmeler, pazar dinamikleri ve beklentilerin konuşulacağı konferans, ekonomik ve ticari açıdan katma değer sağlayacak konularla birlikte sektörün önde gelen firmalarını, katılımcıları ve sponsorları nitelikli hedef kitlesi ile bir araya getiriyor.

  Yeni iş birliktelikleri için profesyonel platform

  İklimlendirme Konferansı, marka bilinirliğinizi arttırır ve sektörel gücünüzü korur. Rekabetin yüksek olduğu sektörde büyük avantaj sağlar.

  İklimlendirme Konferansı ile birlikte doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurabilir, B2B fırsatları yakayabilirsiniz. http://www.iklimlendirmekonferansi.com/

  # vimeo.com/70855837 Uploaded 3,697 Plays 0 Comments
 2. 21 Ocak 2014 tarihinde 2.si düzenlenecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, sektörün liderlerini ağırlamaya devam ediyor.

  Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, sektördeki son gelişmeleri, iddialı ve inovatif fikirleri katılımcılarıyla paylaşma şansı veriyor.

  Geleceğin yaşam alanlarını tasarlarken yeni çıkan kanunlarla birlikte yatırımcıların dikkatini çeken inşaat ve konut sektörü, yeni iş istihdamları ile birlikte ekonomik konjonktüre paralel olarak büyümeye devam ediyor.

  Her gün artan ve değişen rekabet dünyasında, riskleri minimuma indirerek pazar değerini arttırmak günümüz koşullarında en avantajlı yöntem görünüyor. Avantajlar ise glocal (global & local) pozisyonlara göre değişkenlik gösteriyor. Tüm zamanların en avantajlı yatırımları için sektörün liderleri bu konferansta “think-tank” yapacak.

  Yeni iş birliktelikleri için profesyonel platform

  İnşaat sektörü ve temas halindeki diğer sektörlerle birlikte, mevcut durum, sistem ve teknolojiler, son gelişmeler, pazar dinamikleri ve beklentilerin konuşulacağı konferans, ekonomik ve ticari açıdan katma değer sağlayacak konularla birlikte sektörün önde gelen firmalarını, katılımcılarını ve sponsorlarını nitelikli hedef kitlesi ile bir araya getiriyor.

  Konferans, marka bilinirliğinizi arttırır ve sektörel gücünüzü korur. Rekabetin yüksek olduğu sektörde büyük avantaj sağlar.

  İnşaat ve Konut Konferansı ile birlikte doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurabilir, kendinizi ve firmanızı ifade etme şansı bulabilir, B2B fırsatları yakalayabilirsiniz.

  # vimeo.com/73846566 Uploaded 2,173 Plays 0 Comments
 3. İklimlendirme Konferansı
  12 Kasım 2013
  Marriott Hotel Asia

  Dr. Axel BUSCH
  CEO
  Demirdöküm & Vaillant Group

  http://www.iklimlendirmekonferansi.com/konusmacilar/axel-busch/

  Uploaded 21 Plays 0 Comments
 4. İklimlendirme Konferansı
  12 Kasım 2013
  Marriott Hotel Asia

  Dr. Duygu ERTEN
  Yönetim Kurulu Başkanı
  ÇEDBİK
  Turkeco Enerji İnşaat

  http://www.iklimlendirmekonferansi.com/duygu-erten/

  Uploaded 6 Plays 0 Comments
 5. İklimlendirme Konferansı
  12 Kasım 2013
  Marriott Hotel Asia

  Sedat ARIMAN
  İzoder Başkanlar Kurulu Başkanı
  Arı Mühendislik

  http://www.iklimlendirmekonferansi.com/konusmacilar/sedat-ariman/

  Uploaded 7 Plays 0 Comments

Eventuum

Eventuum

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.