Pētījumi rāda, ka pakalpojuma vai preces izvēlē cilvēkiem arvien lielāku lomu spēlē citu lietotāju ieteikumi, savukārt, apmaksātas reklāmas ietekme strauji samazinās. Internets un īpaši sociālie mediji, piemēram, blogi, forumi, draugiem.lv, Facebook, Twitter, ir vide, kur cilvēki aktīvi apmainās ar viedokļiem. Vebinārā analizējam gan to, kādas iespējas piedāvā sociālo mediju vide korporatīvajā komunikācijā, gan arī potenciālos riskus un šīs vides nerakstītos likumus.

Zane Bojāre ir komunikācijas konsultante un sociālo mediju eksperte starptautiskā konsultāciju uzņēmumā Hauska & Partner; viņa ikdienā konsultē tādus uzņēmumus kā Bite Latvija, Electrolux, Sorosa fonds – Latvija, Ventspils Nafta un citi. Līdzās komunikācijas stratēģiju izstrādei, pasākumu organizēšanai un korporatīvo attiecību vadībai, Z. Bojāre vada arī dažādus komunikācijas treniņus, piemēram, par korporatīvajām vērtībām un iekšējo komunikāciju, kā arī seminārus par sociālajiem medijiem, blogu rakstīšanas principiem un Twitter izmantošanas iespējām.

# vimeo.com/12715754 Uploaded

Follow

Ekspertu video

BIZNESAM.LV

Laipni aicināti noskatīties biznesa vadības ekspertu video prezentācijas par aktuāliem organizāciju vadības risinājumiem.

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.