Ферма (Ferma)

Вершкове масло справжнє, натуральне, смачне, що виготовляється у суворій відповідності до державного стандарту України (ДСТУ) – все це про масло ТМ «ФЕРМА», на підтримку якого у листопаді стартувала національна рекламна кампанія.

Чи є в Україні справжнє вершкове масло? Це запитання ми часто чуємо від споживачів. Їх довіра була підірвана великою кількістю дрібних недобросовісних виробників, котрі у виробництві масла застосовують різноманітні консерванти, ароматизатори, підсилювачі смаку. А вершкове масло саме по собі – це продукт, який на 100 відсотків складається з натуральних вершків. Саме таким ми зробили масло ТМ «ФЕРМА».

Масло «ФЕРМА» вироблено виключно з натуральних вершків з високоякісного молока, та виготовлене у відповідності до ДСТУ 4399:2005, який встановлює суворі вимоги та норми до якості як сировини, так і готового продукту. Тому ми і кажемо: «ФЕРМА» - масло, як треба!».

«Дослідження ринку довели, що ключовою вимогою споживачів до вершкового масла є натуральність, саме такий продукт вони очікували. Ми розуміли, що маємо все для запуску на ринок справжнього вершкового масла, виготовленого у суворій відповідності до державних стандартів України, тільки з натуральних вершків та без жодних домішок. Так цього року з’явилося масло ТМ «ФЕРМА». Ми зробили масло, котрим можемо пишатися, в якому впевнені на 100%», - говорить Сергій Ковальчук, директор компанії «ТЕРРА ФУД».

Про справжнє вершкове масло ми зняли телевізійний ролик, який з листопада можна побачити на ТВ-екранах.

«Ви запитуєте, чому масло «ФЕРМА» таке смачне? Завдяки якості, котра відповідає державному стандарту», - говорить фермер, один із головних героїв ролика про ТМ «ФЕРМА», і гостинно запрошує на справжню українську ферму з доглянутими та ситими корівками, де народжується масло з справжнім вершковим смаком.

Ви самі можете переконатися в якості масла ТМ «ФЕРМА», адже його вже можна знайти у продажу по всій території України.

# vimeo.com/120141779 Uploaded 1,309 Plays 0 Comments

Follow

Ферма (Ferma)

Ferma

«Ферма» – це натуральні продукти, що з любов’ю виготовлені з найкращого українського молока згідно з найвищим стандартом якості, ДСТУ. Мільйони споживачів по всій Україні переконалися у безкомпромісній якості продукції бренду. Саме тому ми впевнено гарантуємо,…


+ More

«Ферма» – це натуральні продукти, що з любов’ю виготовлені з найкращого українського молока згідно з найвищим стандартом якості, ДСТУ. Мільйони споживачів по всій Україні переконалися у безкомпромісній якості продукції бренду. Саме тому ми впевнено гарантуємо, що у продуктів «Ферма» – якість як треба. За цими словами стоять ключові принципи виготовлення продуктів «Ферма»: використання лише натурального молока, відсутність жодних штучних домішок та консервантів, дотримання всіх стандартів виробництва та контролю якості за ДСТУ.

Особливою гордістю ТМ «Ферма» є вершкове масло, яке отримало найвище визнання споживачів та є найпопулярнішим в Україні.¹ На сьогодні під торговою маркою «Ферма» випускаються: вершкове масло, тверді та плавлені сири, продукція з незбираного молока.
¹За даними Держкомстату.

http://ferma.tm/
http://www.terrafood.ua/products/brands/ferma/

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.