1. Melancholia, rowery, łódki, Kaszuby, czyli krótki 3-dniowy długi weekend na rowerach (co po obejrzeniu filmu nie jest oczywiste :) dla leniwców co nie chciały jechać w góry.
  Wszystko okraszone bazą noclegową na wyspie.

  Muzykę tworzą prawdopodobnie: Kadarka, Alina, Marysia, Lodzik, ktoś jeszcze?

  # vimeo.com/13386838 Uploaded 77 Plays 0 Comments
 2. historyjka z za siedmiu gór, siedmiu potoczków, kamyczków drzewek, chmurek i co tam jeszcze w oborze chrumka o tym, że w trzy osoby też się FIFY dobrze bawią, nie płaczą i można się przejechać pickupem :D

  # vimeo.com/15984740 Uploaded 201 Plays 0 Comments
 3. Wyjazd "Akcja Lato 2009 - Beskid Żywiecki i Babia Góra" zorganizowany przez Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej "FIFY"

  # vimeo.com/8130310 Uploaded 484 Plays 1 Comment
 4. Parodia zabawy integracyjnej zwanej "C7". Sceny zostały zarejestrowane podczas wyjazdu sylwestrowego 2009/2010 w Beskidzie Sądeckim. Wyjazd został zorganizowany przez Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej FIFY. Podczas zabawy nikt nie ucierpiał... za mocno ;)

  Zasady zabawy integracyjnej "C7":
  - z jednej strony sali siedzą dziewczyny, które mają przyporządkowane kolejne litery, po drugiej stronie chłopacy, którzy mają przyporządkowane kolejne cyfry
  - osoba siedząca na środku wybiera dowolną literę i cyfrę
  - w tym momencie rozpoczyna się rywalizacja między wybraną parą osób
  - w przypadku, gdy na środku sali siedzi dziewczyna zadaniem chłopaka jest jej pocałowanie, jednak wybrana do rywalizacji dziewczyna musi mu w tym przeszkodzić i pocałować go. W wyniku tego dochodzi pomiędzy nimi do walki. Gdy na środku siedzi chłopak, sytuacja jest odwrotna.
  - osoba, która wygra rywalizację, siada na środku

  # vimeo.com/11272573 Uploaded 283 Plays 0 Comments
 5. Wyjazd "Obóz sylwestrowy 2009 - Beskid Sądecki" zorganizowany przez Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej "FIFY"

  # vimeo.com/11544435 Uploaded 1,931 Plays 0 Comments

Fify

Jerzy Kuleszo

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.