1. Royal Group, Sky Blue İstanbul ile güneyin huzurunu kent yaşamına taşıyor. Sadece 87 daire bulunan Sky Blue İstanbul’da tüm daireler güneye cepheye bakıyor.

  Kartal’da Marmara’nın incisi Prens Adaları’nın tam karşısında leb-i derya bir yaşam Royal Group güvencesiyle sizi bekliyor. Her türlü konforun düşünüldüğü, gün boyu güneş alan ve 3.60m kat yüksekliğine sahip ferah daireler, lansmana özel %12 indirim avantajıyla.

  %87 – ÖNÜM, ARKAM - SAĞIM SOLUM YEŞİL

  Sky İstanbul’un %87’si yeşil alan ve ortak yaşam alanları. Kesintisiz konfor ve ayrıcalıklı yaşam Sky Blue İstanbul’da sizleri bekliyor. Hayatın her anı, Sky Blue İstanbul’da saklı.

  İÇİ KONFOR, DIŞI HUZUR - SKY BLUE İSTANBUL.

  Yaz-Kış kullanılabilen açılır – kapanır yüzme havuzu ve jakuzi, geniş peyzaj alanı içinde yer alan koşu – yürüyüş – bisiklet parkuru, ayrılmış barbekü alanları Sky Blue İstanbul’un sayabildiğimiz onlarca güzelliğinden sadece birkaçı.

  İster sahilde küçük bir gezinti, ister ister Sky Blue bahçelerinde ailenizle beraber keyifli zamanlar… Sonrası size kalan muhteşem panaromik manzaraya sahip Teras Kafe’de kahvenizi yudumlamak…

  Bütün yollar Sky Blue İstanbul’a çıkar!

  24 saat yaşayan İstanbul’da zengin ulaşım alternatifleriyle istediğiniz her an, istediğiniz her yerdesiniz.
  Metroya, deniz ulaşımına, çevre yollarına ve havalimanına kolayca erişim imkanı ile İstanbul emrinize amade.

  Sky Blue İstanbul’un benzersiz konumu sizleri hastanelere, devlet kurumlarına, AVM’lere ve eğlence merkezlerine kapı komşusu yapıyor.

  http://www.mixmass.com/sky-blue-istanbul/

  # vimeo.com/121573857 Uploaded 56 Plays 0 Comments

Emlak TV

Mixmass Exclusive Projects

Sevgiyle Araştırdık, Güvenle İnşa Ettik, Kaliteyle Paylaşıyoruz.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.