Geyik Koşuları

15 Şubat 2015 tarihinde koşulan 2015 yılının ilk Asics Geyik Koşuları patika yarışının videosu. Yetişkin Geyikler ve 12 aş altındaki Bambi'lerin ilham verici görüntü ve mücadeleleri. Kaçırdım diye üzülmeyin, 18 Ekim 2015 ve 13 Aralık 2015 tarihlerinde serinin 2. ve 3. yarışları koşulacak.
geyikkosulari.com
Yönetmen: Akın Andırın,
Kamera: Fırat Mançuhan, Emir Mutluer, Akın Andırın
Copyright 2015 - MCR Racesetter
mcr-racesetter.com

# vimeo.com/120183636 Uploaded 3,263 Views 0 Comments

Geyik Koşuları

MCR Racesetter PRO

Belgrad Ormanın'da, doğa ile içiçe olacağınız bir yarış sizi bekliyor. Geyik Koşuları, 2011 yılından beri organize edilen bir patika koşusudur. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefler. Katıldığınızda bu dört kavramın…


+ More

Belgrad Ormanın'da, doğa ile içiçe olacağınız bir yarış sizi bekliyor. Geyik Koşuları, 2011 yılından beri organize edilen bir patika koşusudur. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefler. Katıldığınızda bu dört kavramın nasıl yan yana çok güzel durduğunu ve Geyik Koşuları'nın neden bağımlılık yaptığını anlayacaksınız.

Küçükler için Bambi Koşuları'nı barındırır.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.