Geyik Koşuları

16 Ekim 2016'da yılın son Geyik Koşuları videosu.
Patika koşuları arasında eşsiz yeri olan organizasyon, 200'ü 4-12 yaş grubunda olmak üzere 800'ü aşkın katılımcı ile gerçekleşti. 2017 yılının ilk yarışının 19 Şubat'ta olacağının lanse edilmesi ile yeni yıl iple çekilirken sizleri videomuzla başbaşa bırakıyoruz.

# vimeo.com/187982830 Uploaded 1,479 Views 0 Comments

Geyik Koşuları

MCR Racesetter PRO

Belgrad Ormanın'da, doğa ile içiçe olacağınız bir yarış sizi bekliyor. Geyik Koşuları, 2011 yılından beri organize edilen bir patika koşusudur. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefler. Katıldığınızda bu dört kavramın…


+ More

Belgrad Ormanın'da, doğa ile içiçe olacağınız bir yarış sizi bekliyor. Geyik Koşuları, 2011 yılından beri organize edilen bir patika koşusudur. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefler. Katıldığınızda bu dört kavramın nasıl yan yana çok güzel durduğunu ve Geyik Koşuları'nın neden bağımlılık yaptığını anlayacaksınız.

Küçükler için Bambi Koşuları'nı barındırır.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.