Geyik Koşuları

2018'de 2.si yapılacak olan Geyik Koşuları by Night organizasyonuna 4-12 yaş grubu Bambi'ler yine renk katacak. 4-6 yaş grubunda hepsi '1' göğüs numarası ile start alan Bambi'lerin hepsi 1. olurken, 7-9 ve 10-12 yaş grubu katılımcılarımız ise ileride ili bir Geyik Koşucusu olma yolunda ilk adımlarını atacaklar.
Detaylar ve kayıt için: geyikkosulari.com

# vimeo.com/274496645 Uploaded 407 Views 0 Comments

Geyik Koşuları

MCR Racesetter PRO

Belgrad Ormanın'da, doğa ile içiçe olacağınız bir yarış sizi bekliyor. Geyik Koşuları, 2011 yılından beri organize edilen bir patika koşusudur. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefler. Katıldığınızda bu dört kavramın…


+ More

Belgrad Ormanın'da, doğa ile içiçe olacağınız bir yarış sizi bekliyor. Geyik Koşuları, 2011 yılından beri organize edilen bir patika koşusudur. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefler. Katıldığınızda bu dört kavramın nasıl yan yana çok güzel durduğunu ve Geyik Koşuları'nın neden bağımlılık yaptığını anlayacaksınız.

Küçükler için Bambi Koşuları'nı barındırır.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.