Vai Tev bieži gadās kāpt uz veciem grābekļiem?

  1. Vai Tev bieži gadās kāpt uz veciem grābekļiem? * Vai Tu pēc katras sesijas saki: „Viss, nākamajā semestrī es mācīšos laicīgi!” *Pēc katrām izjukušām attiecībām: „Pietiek! Nākamreiz es atradīšu īsto!” * Pēc tusiņa katru reizi apņemies: „Nekad vairs tā nepiedzeršos!” Apnicis?! LKSB Tev piedāvā iespēju atstāt savus grābekļus.
    Nometnes galvenais runātājs: Bils Moldins (Bill Mouldin) no ASV.

    # vimeo.com/44777690 Uploaded 182 Plays 0 Comments
  2. Vai Tev bieži gadās kāpt uz veciem grābekļiem? * Vai Tu pēc katras sesijas saki: „Viss, nākamajā semestrī es mācīšos laicīgi!” *Pēc katrām izjukušām attiecībām: „Pietiek! Nākamreiz es atradīšu īsto!” * Pēc tusiņa katru reizi apņemies: „Nekad vairs tā nepiedzeršos!” Apnicis?! LKSB Tev piedāvā iespēju atstāt savus grābekļus. Nometnes galvenais runātājs: Bils Moldins (Bill Mouldin) no ASV.

    # vimeo.com/44968794 Uploaded 19 Plays 0 Comments
  3. # vimeo.com/44992167 Uploaded 10 Plays 0 Comments

Vai Tev bieži gadās kāpt uz veciem grābekļiem?

Ē.Z. Plus

Par nometnes tēmu Bils saka: "Būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa ir vajadzību apmierināšana - no vienkāršām līdz sarežģītām vajadzībām, no vajadzības paēst līdz vajadzībai būt mīlētam. "Apmierināt vajadzības" un "gūt panākumus" ir sinonīmi jēdzieni. Bet vajadzību…


+ More

Par nometnes tēmu Bils saka: "Būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa ir vajadzību apmierināšana - no vienkāršām līdz sarežģītām vajadzībām, no vajadzības paēst līdz vajadzībai būt mīlētam. "Apmierināt vajadzības" un "gūt panākumus" ir sinonīmi jēdzieni. Bet vajadzību apmierināšana ir saistīta ar plānu kalšanu un realizēšanu. Jo labāki ir mūsu plāni un jo labāka ir mūsu spēja tos realizēt, jo lielāka ir iespēja, ka mēs apmierināsim savas vajadzības un spēsim palīdzēt arī citu vajadzībās. Kad mums neveicas, mūsu vajadzības netiek apmierinātas un kāds cieš. Vai ir iespējams izvairīties no kāpšanas uz viena un tā paša grābekļa atkal un atkal? Ja jā - kam ir jāmainās?
Vai izmaiņas vienkārši notiek pašas no sevis? Vai arī mums pie tām jāstrādā? Vai problēma ir mūsu rīcībā vai domās? Vai mēs varam valdīt pār savām domām un emocijām, neļaujot tām valdīt pār mums? Vai ir iespējams nospraust gudrus mērķus un tos patiešām sasniegt? Vai atbildes uz šiem jautājumiem ir atkarīgas no mums vai apkartējās pasaules? Kurš liek grābekļus mūsu ceļā? Par šiem un citiem jautājumiem runāsim nometnē."

Bilam ir augstākā izglītība kriminoloģijā un starpkultūru attiecībās. Viņš daudzus gadus dienējis ASV armijā un veiksmīgi darbojies biznesā. Nu jau gandrīz 10 gadus Bils ar savu sievu Donnu dzīvo Latvijā, kur vada dažādas apmācības, seminārus un grāmatu izdevniecību. Viņiem ir divas pieaugušas meitas un divi mazbērni.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.