Grape Film

Grape Film PRO

Grape Film

Firma zajmuje się profesjonalną produkcją filmów korporacyjnych, spotów wizerunkowych, filmów dokumentalnych oraz filmów instruktażowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także relacje na żywo, relacje z eventów, targów oraz wystaw, produkcje…


+ More

Grape Film

Firma zajmuje się profesjonalną produkcją filmów korporacyjnych, spotów wizerunkowych, filmów dokumentalnych oraz filmów instruktażowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także relacje na żywo, relacje z eventów, targów oraz wystaw, produkcje typu „making of“, produkcje na urządzenia mobilne oraz do internetu jak również timelapse’y (filmy składające się z sekwencji zdjeć).

Grape Film to firma, która powstała przy firmie matce - Lemon Sp. z o.o. specjalizującej się w produkcjach reklamowych. Wieloletnie doświadczenie Lemona pozwoliło na rozszerzenie działalności o mniejsze produkcje, skierowane do każdej firmy, która chciałaby posiadać profesjonalnie wykonane oraz zmontowane filmy, spoty, relacje.

Nasza ekipa producencka oraz filmowa składa się z profesjonalistów posiadających doświadczenie w produkcji dla największych stacji telewizyjnych oraz portali internetowych w Polsce. Ma także duże doświadczenie w produkcji w różnych krajach świata. Zespół jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu oraz każdemu scenariuszowi wymyślonemu przez naszych klientów.

Spełnimy każde wideo - marzenie!
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.