1. Історія цього кохання пролягла від смт. Українка (Київської області) до смт. Бобровиця (Чернігівської області). Кохання довжиною майже у 180 км проходить серце України - столицю Київ! Цей день виявився неабияким, адже погода показала себе з усіх сторін: було сонце і сніг, було тепло і прохолодно... Та у душах молодят горів вогник кохання, який зігрівав їх в цей день - День, який запам'ятається на все життя! Саме сьогодні народилася нова сім'я Гайдук! І нехай кожен, хто перегляне цей відеоролик - порадіє за молодих, побажає їм міцної любові, щастя, здорових діточок та довгих років життя! ГІРКО!

    # vimeo.com/64458390 Uploaded 775 Plays 0 Comments
  2. Дуже романтичні молодята! Такої ніжності, романтики, відданості, емоцій я мабуть вперше зустрічаю за свою кар'єру. На весіллі було все настільки гармонійно підібрано і поєднано, що інколи мені самому хотілося залишити камеру і прийняти участь у конкурсах чи обрядах. Хочеться від щирого серця побажати молодятам зберегти все це, що є і пронести через все життя.

    # vimeo.com/226655973 Uploaded 526 Plays 0 Comments

In Focus (В Фокусе)

InFocus

Наша команда имеет творческий подход к каждому заказчику! Наша основная задача - передать нежность чувств или атмосферу веселья Вашего праздника. Язык нашего общения, в первую очередь - взаимопонимание и креативность! Также присутствуют качества пунктуальности,…


+ More

Наша команда имеет творческий подход к каждому заказчику! Наша основная задача - передать нежность чувств или атмосферу веселья Вашего праздника. Язык нашего общения, в первую очередь - взаимопонимание и креативность! Также присутствуют качества пунктуальности, творческого мышления, заводного настроения и финансовой конкурентноспособности!

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.