Wyruszamy w trasę z Mastercardem po największych festiwalach muzycznych w Polsce, na których można było otrzymać kartę zbliżeniową PayPass. Rozszerzona wersja filmu na zagraniczną konferencję.

Mastercard and us went together on a tour around the biggest Polish music festivals during which one could try out the new technology of PayPass cards. We were shooting in: Heineken Open'er, Coke Kraków, Selector Katowice, OFF Kraków, Woodstock, Nowe Horyzonty Wrocław, Orange Warsaw.
This is a promotional video for their international sales conference.

# vimeo.com/75542254 Uploaded

CORPORATE & PROMO

KarenMedia

Realizujemy filmy eventowe, korporacyjne, motywacyjne, konferencyjne, produktowe, promocyjne oraz wszelkie materiały filmowe na wewnętrzne oraz reklamowe potrzeby firm i instytucji. Pracujemy zarówno z firmami jednoosobowymi jak i z dużymi korporacjami…


+ More

Realizujemy filmy eventowe, korporacyjne, motywacyjne, konferencyjne, produktowe, promocyjne oraz wszelkie materiały filmowe na wewnętrzne oraz reklamowe potrzeby firm i instytucji. Pracujemy zarówno z firmami jednoosobowymi jak i z dużymi korporacjami i agencjami reklamowymi. Produkt możemy zrealizować od koncepcji do postprodukcji lub zająć się tylko jednym z etapów tworzenia filmu. :: karenkontakt@gmail.com ::

Browse This Channel

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.