1. Benim Çocuğum yönetmenliğini Can Candan'ın yaptığı aile ve belgesel türündeki filmdir. Türkiye'deki LİSTAG LGBTİ eşcinsel dayanışma örgütünün 5 ailesinin katılımıyla hayata geçirilen belgesel projesinde lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender çocuklara anne ile babalarının gözünden bakılmasının hikayesi anlatılmıştır. Benim Çocuğum, Türkiye'den 5 ailenin katılımıyla hayata geçirilen belgesel projesi; lezbiyen, gey, biseksüel ve trans çocuklarının hikayelerine bu sefer anne-babaların gözünden bakıyor.
  Resmi Site: http://www.benimcocugumbelgeseli.com/
  Türkiye LGBTİ Birliği: http://lgbti.org

  Not: lgbti.org'un listag ve benim çocuğum belgeseli ile bir bağlantısı yoktur.
  Video paylaşımı sadece belgesel tanıtımı ile ilgilidir.

  # vimeo.com/109282486 Uploaded 144 Plays 0 Comments
 2. Çağla Akalın İsmini benzetildiği ünlülerden alıyor: Çağla Akalın. Tayland'da yapılacak trans güzellik yarışmasına Türkiye'yi temsil ediyor, Türkiye'deki transların her şeyi başarabileceğine inanıyor.
  Türkiye LGBTİ Birliği. http://lgbti.org

  # vimeo.com/109282668 Uploaded 554 Plays 0 Comments
 3. Sokak Röpörtajları: "Yakın arkadaşınız lgbti olduğunu söylese ne tepki veriridiniz?" sorusuna kimi anlayışla karşılayacağını, kimi de ilişkisini keseceğini söyledi. Tepkilerin bir kısmı sert, bir kısmı daha yumuşak.http://lgbti.org

  # vimeo.com/109280656 Uploaded 201 Plays 0 Comments
 4. Amnesty International "Uluslararası Af Örgütü",İstanbul aktvist grubu sokaktaki insanlara LGBTİ'lere en çok yöneltilen soruları sordu. LGBTİ'lere yöneltilen bu tip soruların ne kadar saçma olduğunu da böylece anlamış olduk.
  http://www.amnesty.org.tr/ http://lgbti.org

  # vimeo.com/109281452 Uploaded 66 Plays 0 Comments

lgbti.org

lgbti

Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Trans ve İnterseksüel Vimeo Kanalı.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.