MAUI.EE Windsurfing

 1. maui.ee/9041

  Ligi 170 osavõtjat juhuu! Läksin slallikate vastu 4.7’mega ja pisikese freestyle uimega. Noh, õigem on vist ütelda, et mitte slallikate vastu vaid nende poolt hahahaa. Glissi sain parasjagu siis, kui kiiremad Aegnalt tulijad mulle vastu tulid, ja kui minu sihtmärk – Kuuli muna – veel kättesaamatus kauguses paistis. Mitte, et varem kuidagi ei oleks glissi saanud, aga tuult oli alguses täpselt nii palju vähe, et ülestuult oli mu kamadega tiksudes hulga mõtekam sõita.

  Aga tagasitee oli mõnus. Penny jõudis Aegnalt tagasi parasjagu siis, kui ma Kuuli muna varjus ujusin, ootas mind veidi järgi ja siis lendasime koos tagasi.

  PS! Arvutasin kaardi ja video põhjal, et veidi suurema uime ja targema kursivalikuga oleksin Kuuli muna juurest finišisse ühe otsaga tulnud, keskmise kiirusega veidi alla 49 km/h. Pole paha tempo freestyle laua ja mingi suvalise veivipurje kohta.

  Tasus tulla : )

  # vimeo.com/135165743 Uploaded 473 Plays / / 2 Comments Watch in Couch Mode
 2. Proovisin musa järgi sõita. Nautige! / Tried to ride in sync with the soundtrack : ) Enjoy the music, video is long and boring.

  # vimeo.com/134776022 Uploaded 113 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 3. Selline juuli siis, ja läheb edasi...

  # vimeo.com/134448065 Uploaded 474 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 4. 4.2 ja kõik ekstrad. See oli mu esimene enam-vähem OK tundega forward. Isegi tagumist kätt suutsin õhus olles veidike (10 cm, hahhahaa) tahapoole liigutada, ja maandumine ei olnud seljakas, vaid ikka märksa rohkem laua peale, kui tavaliselt. Kõige ägedama tunde forward’i tegemisel tekitab mulle hetkel see pisike ootekas pärast hüpet, purje ettepoole liigutamine ja ootusärevus, et kas on nüüd purjes ikka piisavalt pauerit, et kas maailm hakkab pöörlema. Võib-olla suuremate purjedega sõitjatel ei ole sellega enamasti muret, aga mul on küll sageli nii, et läbi lainetsooni merele sõites glissan vabalt üksnes tänu sellele, et laud on pisut suurem (siin 92 liitrine) ja üsna tihti on nii, et tahaksin küll fronti hüpata, aga tuult purjes pole.

  # vimeo.com/134193671 Uploaded 18 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 5. Vetikad teevad lained siledaks, aga kuidagi rammisime neist ikka läbi ja oli oi kui tore päev. Üks ägedamaid Väänaid üldse mu meelest :) Kes hiljaks... jäid vist ilma?
  /
  This is a shameless advertisement of Vääna-Jõesuu - a beautiful side-on surf spot very close to Tallinn, Estonia. The algae thing is something not that common, and generally it has not been such a problem even during the hottest summer months. So, keep an eye open for strong SWW winds. And for the wave forecast check the very same "Northern Baltic Proper" buoy that we use for checking the waves of Ristna.

  en.ilmatieteenlaitos.fi/wave-height

  On this day the significant wave height was just over 3.5 meters which is already plenty for some good lines.

  # vimeo.com/132866781 Uploaded 302 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode

MAUI.EE Windsurfing

Windsurfing videos by MAUI.EE

Browse This Channel

Shout Box

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels. Channels