MAUI.EE Windsurfing

 1. maui.ee/8219

  Täna oli eriti keeruline sõita. Need ilusad lained, mis kaldalt vaadates täiesti regulaarsete liinidena tekkisid ja murdusid, said ühel hetkel lihtsalt otsa. Või mis ilusad lained – kogu ranna vasakpoolne osa, kus eile sõitsime, oli üks suur valget värvi closeout. Lainetas küll endiselt, kuid sõidetavaid liine enam ei tekkinud. Ma ei tea millest see, kas sai mõõn läbi vms? Lained on siin kiired ja kuna tuult oli nii napilt, ei saanud ma pooleteise tunni jooksul mitte ühtegi lainet kätte. Sõitsin lihtsalt meeleheitlikult edasi-tagasi ja vahel ujusin pikalt, et veestarti teha. Õnneks siin igav ei ole – hülgeid on palju ja muidugi neid kaheksajalgu : ) Nägin küll, et teised sõitsid kõik vahetult kalda all meetrises murdlaines, aga see mind ka nagu ei tõmba. Ootasin oma suurt setti.
  Ja kui tuult “veidi” juurde tuli, avanes mu ees Whitsandi botaanikaaia uks ehk siis need parempoolsed lained. Eksperimenteerisin seal mõnuga, nagu näha, ja vahel läksin ka liiga sügavale sinna metsa : )

  # vimeo.com/56433198 Uploaded 178 Plays 0 Comments
 2. Aeg-ajalt puhub siin millegipärast tuul teiselt poolt ja siis kolivad kõik Cape Townist 60 km lõuna poole Whitsandi, et nautida puhangulise maatuulega veivamist.

  maui.ee/8210

  # vimeo.com/56396299 Uploaded 128 Plays 0 Comments
 3. maui.ee/8187

  Ka täna oli õpetlik päev. Jaan õppis ära selle, et uue kardaaniga on parem sõita kui vanaga, ja ma sain loodetavasti selgeks, et kaamera veekindel luuk tuleb korralikult kinni panna. Muidu läheb pilt kohe uduseks ja varsti ei filmi enam üldse. Aga mõned klipid õnnestus mälukaardilt ikkagi päästa. Penny, ole hea ja vaata, ma tegin veidi sponsor-reklaami ka TeamVOSA’le. Äkki tood uue kaamera?

  # vimeo.com/55175091 Uploaded 768 Plays 2 Comments
 4. # vimeo.com/53986852 Uploaded 129 Plays 0 Comments
 5. # vimeo.com/53553726 Uploaded 235 Plays 0 Comments

MAUI.EE Windsurfing

Windsurfing videos by MAUI.EE

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.