MAUI.EE Windsurfing

 1. maui.ee/8278

  Sellist ukerdamist pole ammu olnud. Justkui ei oskakski enam sõita. Kuid õhtused sunseti-värvid olid nii ilusad, et sõitsime pimedani ja naermist oli mõnusasti. Vaat selliste päevade jaoks kuluks ikka tiba suurem puri ära. Mitte ehk 4.7, aga 4.5 vähemalt. Samas ajaks see hea ja muretu 1 laua ning 2 purje seti sassi. Kõike head ei saa korraga.
  Üks rohelise pryde purjega tüüp, mitte Jaan hahaa, hakkas täna õiendama, et ma võtsin tema laine ära, ja no mina ei tea kui viletsas lastetoas ja -aias tema käis, et ta lainereegleid siiani korralikult selgeks pole saanud, aga videost on kenasti näha, et ta tiksus minust veidi kõrgemal ja passis laineid, mina aga jibesin temast kaugemal väljas, ehk siis mere pool täitsa oma lainele ja olin selle laine peal kõvasti enne teda glissis. Ehk siis – olgugi, et ta oli minust veidike ülevalpool, oli see laine minu. Sellest vahejuhtumist innustatuna valisin taustaks õiendamisteemalise surfiloo, mida hoidsin muidu mõttes laupäevase Yzerfontein’i tarvis, mis on võrratu vasaku halsi lainekoht siit alla 100 km põhja suunas.
  Hea ikka, et Penny viitsib sellise ilmaga vette ja sõitma ajada. Talle lihtsalt meeldib see 10 kraadi lähedane vesi nii väga : )

  # vimeo.com/57885875 Uploaded 166 Plays 0 Comments
 2. maui.ee/8274

  Penny ja Liis vedasid mind vette, ega muidu poleks viitsinud vist minna hahahaa : ))) Tegelikult oli mõnus, ja 3.7 oli muidugi veidi üle mu jaoks ja kohe alguses sain poomiga hea litaka vastu küünarnukki. Liis tegi ilusaid pilte, kust on näha ka, kui tihe liiklus siin on.

  # vimeo.com/57636933 Uploaded 58 Plays 0 Comments
 3. maui.ee/8265

  Mõnus õhtusessioon eilsest veidi vaiksema tuulega. Kui tõusu haripunk läbi, läksid liinid ilusaks, aga kuna kõik profid tulid ka vette, oli suurtemate settide lainete ja ka kaldale lähemal olevate hüppelainete peal paras tunglemine. Päeva elamuse sain ühe suure setiga välja minnes. Meelitasin end neljast järjestikusest järsust lainest vahetult enne murdumist üle, iga kord jalaluude pärast muretsedes, ja viienda ning kuuenda laine saingi kaela. Kahju et siis kaamera sees ei olnud. Nüüd, kolm tundi hiljem, on video juba üleval ja puha, aga kui pead kallutan, niriseb ninast ikka veel soolast vett : )

  # vimeo.com/56596592 Uploaded 137 Plays 2 Comments
 4. maui.ee/8261

  Video peab olema lühike, aga lööv. Head uut aastat!

  # vimeo.com/56563216 Uploaded 194 Plays 0 Comments
 5. maui.ee/8230

  See lugu on järg meie Whitsand-i esimesele ja teisele sõidupäevale. Ilma nende eeldusaineteta ei oleks tulnud kolmandat – minu senise purjetajakarjääri kõige põnevamat päeva. Minul igatahes on nüüd oma Jaws-i kogemus olemas : )

  Need paar lainet siin videos on tähtsad seetõttu, et vaatamata tugevale konkurentsile, sattusin ma mõnel korral (täiesti juhuslikult?) just sellesse kõige õigemasse kohta. Lohedega ja suuremate purjedega tüüpidel on siin muidugi tohutu eelis, minusugustel tiksujatel on aga lainete püüdmine paras peavalu. Tuult lihtsalt ei ole, ja kui ongi, siis on see valest suunast : ))) Sellest, et end kusagil taga kaugel glissi ajad, pole ka alati abi, kuna lõpuks on laine sinust ikkagi kiirem. Lihtne õpetussõna on, et tuleb olla täpselt õiges kohas : ) Ainult et seal õiges kohas on peale sinu veel terve kamp teisi, sama lainet ootamas.

  Ah jaa, seda ka, et kui tunned, et valitud laine ikka ei olnud see kõige õigem, et järgmine oleks ehk parem valik, siis pole eriti tark kohe ringi keerata ; ) Siin lähevad kamad käest ikka hulga kergemini kui Hiiumaal. Ja lõpetuseks – tagasi kaldale saab ikka jälle ainult lainete abil, tuule peale ei maksa eriti loota. Mõnus. Ja ühendage kõlarid ka.

  Tänasega sai juba kolm päeva kestnud loodetuulte periood – LAV-i eriti magus kompvek – mõneks ajaks läbi, aga ehk tuleb sellist ilma peagi veel.

  # vimeo.com/56482909 Uploaded 564 Plays 0 Comments

MAUI.EE Windsurfing

Windsurfing videos by MAUI.EE

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.