MAUI.EE Windsurfing

 1. maui.ee/8299

  Käisime jälle Yzerfonteinis, kuid laine oli seekord pisike. Eredaid momente muidugi oli, aga tänane reis kahvatas siiski nädalataguse erakordselt mõnusate lainetega Yzerfonteini-päeva ees. Peaks homme uuesti proovima! Ainuke julge, kes teisele poole kive veidi ilusamatesse lainetesse taipas minna, oli Jaan. See laine, millega mina ka peaagu teisele poole oleksin pääsenud, tundus kuidagi kahtlane ja lõin lõpuks ikka põnnama. Vaatasin küll aeg-ajalt, et üks roheline puri lustib seal, aga jahedas vees mu mõte ikka kõige paremini ei tööta ja mõistus lihtsalt keeldus tunnistamast, et see võiks Jaan olla. Ja Penny ka areneb : ) Seekord võttis ta juba õige laua kaasa : )))

  # vimeo.com/58262535 Uploaded 64 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 2. maui.ee/8290

  Finally, we got a network connection. It only took 23 days : ) Hence the short delays while uploading daily videos ; ) Naah, no pressure here. Usually there is no good material anyway. Outside there were a few longer lulls in the wind and once I waited for couple of minutes to be able to water-start with 4.2. As the water is chilly, I used this new technique I learned from the seals when they keep their "hands" (how do you call them?) outside of the water, to charge their batteries. You just hold the hands outside and bare legs out of the water as well, facing the sun, and relax.

  So, this video is also mainly uploaded because of the lyrics : ))) But there is also one aerial, which is always a good feeling. Well, not always, the last time I tried to make an aerial here at Sunset Beach (from a big wave not like this one) I got an operation and a plaster cast for 6 weeks. But it feels good to get over your fears.

  # vimeo.com/58005522 Uploaded 96 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 3. maui.ee/8278

  Sellist ukerdamist pole ammu olnud. Justkui ei oskakski enam sõita. Kuid õhtused sunseti-värvid olid nii ilusad, et sõitsime pimedani ja naermist oli mõnusasti. Vaat selliste päevade jaoks kuluks ikka tiba suurem puri ära. Mitte ehk 4.7, aga 4.5 vähemalt. Samas ajaks see hea ja muretu 1 laua ning 2 purje seti sassi. Kõike head ei saa korraga.
  Üks rohelise pryde purjega tüüp, mitte Jaan hahaa, hakkas täna õiendama, et ma võtsin tema laine ära, ja no mina ei tea kui viletsas lastetoas ja -aias tema käis, et ta lainereegleid siiani korralikult selgeks pole saanud, aga videost on kenasti näha, et ta tiksus minust veidi kõrgemal ja passis laineid, mina aga jibesin temast kaugemal väljas, ehk siis mere pool täitsa oma lainele ja olin selle laine peal kõvasti enne teda glissis. Ehk siis – olgugi, et ta oli minust veidike ülevalpool, oli see laine minu. Sellest vahejuhtumist innustatuna valisin taustaks õiendamisteemalise surfiloo, mida hoidsin muidu mõttes laupäevase Yzerfontein’i tarvis, mis on võrratu vasaku halsi lainekoht siit alla 100 km põhja suunas.
  Hea ikka, et Penny viitsib sellise ilmaga vette ja sõitma ajada. Talle lihtsalt meeldib see 10 kraadi lähedane vesi nii väga : )

  # vimeo.com/57885875 Uploaded 152 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 4. maui.ee/8274

  Penny ja Liis vedasid mind vette, ega muidu poleks viitsinud vist minna hahahaa : ))) Tegelikult oli mõnus, ja 3.7 oli muidugi veidi üle mu jaoks ja kohe alguses sain poomiga hea litaka vastu küünarnukki. Liis tegi ilusaid pilte, kust on näha ka, kui tihe liiklus siin on.

  # vimeo.com/57636933 Uploaded 54 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 5. maui.ee/8265

  Mõnus õhtusessioon eilsest veidi vaiksema tuulega. Kui tõusu haripunk läbi, läksid liinid ilusaks, aga kuna kõik profid tulid ka vette, oli suurtemate settide lainete ja ka kaldale lähemal olevate hüppelainete peal paras tunglemine. Päeva elamuse sain ühe suure setiga välja minnes. Meelitasin end neljast järjestikusest järsust lainest vahetult enne murdumist üle, iga kord jalaluude pärast muretsedes, ja viienda ning kuuenda laine saingi kaela. Kahju et siis kaamera sees ei olnud. Nüüd, kolm tundi hiljem, on video juba üleval ja puha, aga kui pead kallutan, niriseb ninast ikka veel soolast vett : )

  # vimeo.com/56596592 Uploaded 135 Plays / / 2 Comments Watch in Couch Mode

MAUI.EE Windsurfing

maui.ee Plus

Windsurfing videos by MAUI.EE

Browse This Channel

Shout Box

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels. Channels