1. 26 Şubat 2011 Kanal D Disko Kralı programında CANLI yayındayız !

  # vimeo.com/17229906 Uploaded 546 Plays 0 Comments
 2. Müzik: Darth Vader vs Hitler (Epic Rap Battles of History )

  # vimeo.com/102459183 Uploaded 1,630 Plays 0 Comments
 3. BU GEZİ KAÇMAZ !!!

  Haydi MD , MAVİ TUR a çıkıyoruz...
  Sıcaktan kavruldugumuz bu günlerde, Ege nin en güzel deniz dogasına sahip koylarında yüzüp serinliyecek, eğlenecek, dans edecek ve ziyafet çekeceğiz..

  Şimdi gelelim programımıza..
  23 Haziran Pazar sabahı Saat:09:30 da Alsancak / Gündoğdu Meydanı önünde toplanmaya başlayacak ve tam 10:00 da hareket edecegiz..Hiç mola vermeden direkt SEFERİHİSAR-SIĞACIK Yat Limanına gidilecek..Benzin,sigara vb. ihtiyaçlarınızı mutlaka buluşma yerine gelmeden karşılayın çünkü tekne tam 10:30 da limandan demir alacak ve yola çıkacagız..
  Sakın geç kalmayın çünkü bu bir tekne gezisi olacagı için Liman dan tekne kalktıktan sonra malesefki biz denizde siz karada olacaksınız..
  Mükemmel bir MAVİ TUR olacak..

  VE gezi programımız şu şekilde:

  KOYLAR TURU

  1. DURAK ÇAMUR BANYOSU
  Turda bulunan en eğlenceli koylardan birisidir.45 dakika boyunca, dağlardan gelen tatlı suyun deniz içerisinden kaynaması sonucu oluşan bu doğal çamurdan faydalanabilir ve yüzebilirsiniz.

  2 . DURAK HARABELER KOYU
  Tarihi özelliği ve güzelliğiyle bilinen bu koyda 30 dakikalık mola verilmektedir. Eskibir yunan liman köyü olan koyda deniz ticareti için yapılmış kayalardan oyma merdivenler ve taşlardan yapılmış ev yıkıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamandaEge bölgesinde ilk matbaanın kurulduğu liman köyü olarakta bilinmektedir.

  3. DURAK MAĞARALAR BÖLGESİ
  Yüzyıllar boyunca değişken doğa koşulları sonucu oluşan görsel güzelliğe sahip mağralar bölgesinden 5-10 dakikalık geçiş esnasında bu doğal güzelliği izleyebilir ve fotoğraflarını çekebilirsiniz.

  4.DURAK PAPAZ BOĞAZI
  papazların yaşadığı ve sığındığı bölgeden ismini alan bu koyun ortasında demir
  atılarak yaklaşık 1 saatlik yemek molası verilmektedir. Farklı bir atmosferde deniz tarih ve doğayla iç içe yemeğinizi yatımızda yedikten sonra yüzebilir ve kumsalda
  yürüyüş yapabilirsiniz.(yemeklerde taze balık , salata, spagetti ve su ayrıca meyve servisi yapılıcak.)

  5. DURAK TAŞ ADA
  Koyun oldukça sığ ve tamamıyla kumsal olması burayı özellikle çocuklar ve yüzme bilmeyenler için ideal bir hala getirmektedir. 30 dakikalık mola boyunca yüzebilir, güneşte bronzlaşabilirve kumsalı gezebilirsiniz

  6. DURAK AKVARYUM
  30 dakikalık mola esnasında güzel doğasıyla ve akvaryum gibi pırıl pırıl deniziyle ünlü bu koyda son defa yüzme imkanınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yeraltından denize karışan memba suyunun soğukluğunu hissederek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

  İşte gezi programımız bu şekilde olacak..

  Peki Fiyat nedir?
  Kişi başı: 60 TL..
  Bunun içinde şu menü var:
  Taze balık , salata, spagetti ve su...Ayrıca meyve servisi

  Çok önemli NOT:
  Buluşma yerimize geç kalmayın saat tam 09:30 da GÜNDOĞDU MEYDAINDA buluşmaya başlayacak ve kesinlikle tam 10:00 da kontak çevirecegiz.Ve direkt SEFERİHİSAR-SIGACIK YAT Limanına hiç mola vermeden gidecegiz..Benzin,sigara vb. ihtiyaçlarınızı buluşma yerine gelmeden halledin çünkü tekne saat 10:30 da Limandan demir alacak,fazla vaktimiz yok..

  Şimdi kesin geleceler buraya yazmak zorunda,çünkü belirli bir kontejyan var,tekne maksimum 70 kişi alıyor..Aileniz,anneniz,babanız,abiniz,ablanızla birliktede bu geziye katılanilirsiniz..

  GELECEKLER AŞAĞIDAKİ ADRESE TIKLAYARAK FORUMA İZİMLERİNİ YAZSIN BAKALIM.
  http://www.motordelisi.com/forum/geziler-bulusmalar-etkinlikler/97209-izmir-md-muhtesem-tekne-gezisine-hazirmisniz-23-haziran-pazar.html
  HATIRLATMAKTA FAYDA VAR...
  Listeye ismini yazdırıpda katılmaktan vazgeçen olursa LÜTFEN bunu topicde bildirsin..

  # vimeo.com/12781839 Uploaded 1,392 Plays 0 Comments
 4. MotorDelisi Aqua Fantasy Gezi Klibi

  # vimeo.com/13488023 Uploaded 2,595 Plays 0 Comments
 5. "İçinde sevgi, çevrende ağaç büyüt" Sinan SOFUOĞLU Hatıra Ormanı Projesi Hedef : 10.000 fidan

  # vimeo.com/16364166 Uploaded 476 Plays 0 Comments

MotorDelisi.com

Hakan Dincer

Türkiye'nin en deli, en dolu motosiklet sitesi

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.